Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Üldjuhtimine Euroopas - Üldjuhtimine programmid Üldjuhtimine Euroopas

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Üldjuhtimine keskendub põhilistele ärivaldkondadele. Nende hulka kuuluvad rahandus, inimressursside juhtimine, juhtimisarvestus ning makromajandus.  Üldjuhtimises kasutatakse strateegilise juhtimise ning organisatsiooni sisese käitumise erialadega seotud oskusi, et juhid õpiksid parimaid meetodeid, mida saaks kasutada kõigis valdkondades.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Üldjuhtimine Euroopas - Võtke Üldjuhtimine Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Üldjuhtimine, Euroopa

IAE Aix Graduate School of Management

Identity Network IAE programm, MSc in General Management pakub osalejatele on tugev esimene oskus ülemaailmne lähenemine juhtimisele. ... [+]

MSc - üldjuhtimine

"Identity Program IAE Network, hariduselt General Management pakub osalejatele on tugev esimene oskus ülemaailmne lähenemine juhtimisele.

Beyond omandamise meetodid ja juhtimise võtted, põhirõhk on suunatud selle programmi individuaalsete toimetulekuoskuste ja avatus muutustele rahvusvahelises kontekstis. "

Delphine Chazalon, haridus Manager

Eesmärk

Ettevõtted otsivad üldiselt juhid suudavad, on tugev esialgne pädev, suunab tegevust kogu oma tehnilise, inimeste ja juhtimisoskusi.

Koolitus Seega on lisaks funktsionaalsed takistused ja paremini mõista pidevalt muutuvas keskkonnas. Kriitiline analüüs keerulistes olukordades arendab individuaalseid võimeid (kuulamine, iseseisvus, algatusvõime ja elukestev õpe) ja tõstab teadlikkust, kui tähtis on osata olla äri.... [-]

Prantsusmaa Aix-en-Provence
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IPAG Business School

See Master of Science programm on mõeldud üliõpilastele, kes on lõpetanud laia äri programmid, kes soovivad uuendada ja täiendada oma teadmisi ja oskusi uues globaalses ä ... [+]

Esitlus

See Master of Science programm on mõeldud üliõpilastele, kes on lõpetanud laia äri programmid, kes soovivad uuendada ja täiendada oma teadmisi ja oskusi uues globaalses ärimaailmas. Keskendutakse arendada strateegilise juhtimise pädevust põhiliste otsuste tegemise valdkondades ja rõhutades ja uurides uusi küsimusi tänapäeva ärikeskkonnas.

See väärtustatud partnerlus iPAG Business School ja College of Staten Island (CSI) - City University of New York (CUNY) võimaldab õpilastel jätkata topelt diplomi, mis koosneb:

IPAG Master, riigi akrediteeritud diplom iPAG Business School, Master of Science in Business Management CSI - CUNY

See programm on õpetanud inglise ja koosneb kahest osast:... [-]

Prantsusmaa Tore Ameerika Ühendriigid New York Pariis  + 1 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hanken School of Economics

Üldjuhtimise tudengina võtate oma juhtimisoskused järgmisele tasemele, kas teie taust on äri-, inseneri- või õigusvaldkonnas. Teeme tugeva aluse äritegevuse ja juhtimise ... [+]

Magistriõpe üldjuhtimises

Lisateavet Vaasa linna Hankeni üldjuhtimise õppetöö kohta.

Üldjuhtimise tudengina võtate oma juhtimisoskused järgmisele tasemele, kas teie taust on äri-, inseneri- või õigusvaldkonnas. Teeme tugeva aluse äritegevuse ja juhtimise olulistele eeldustele, võttes samas meetmeid veel ühe sammu võrra: soovitame ühendada teooriad ja kontseptuaalsed tööriistad uuenduslikel viisidel traditsiooniliste erialade piirides, et

Arendada oma juhtimisoskusi ja Omandada laia kogemusi ärivaldkonnas.

Lisaks on sul võimalus spetsialiseeruda valiku teel Üks kolmest rajadest:

Raamatupidamine ja äriõigus Turundus, juhtimine ja ettevõtlus rahandus ... [-]
Soome Vaasa
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
PFH Private University of Applied Sciences

Loomulikult General Management Master of Science kraadiga on suunatud lõpetajale ökonoomika bakalaureuse-või magistriõppe programm. Ta kvalifitseerus ülesandeid juhtkonna ... [+]

ülikoolilinnakGeneral Management (Business Administration)Master of Science (KTM)

Loomulikult General Management Master of Science kraadiga on suunatud lõpetajale ökonoomika bakalaureuse-või magistriõppe programm. Ta kvalifitseerus ülesandeid juhtkonna vastutust ettevõtted ja organisatsioonid, samuti akadeemilise karjääri. Samuti võimaldab teil doktorantuuri.

Mis lõpetamist PFH annab teile tööd tagatise: Pöörame osa oma õppemaksu tagasi, kui olete lõpetanud nominaalkestuse uuringuid, kuid on üheksa kuu jooksul ei leidnud piisavalt tööd.

teie eelisedUuringud töö garantiiMagistrikraad vaid kolm semestritChoices individuaalse õppeplaaniSoovi kuni kümme kuud projekti ettevõteIndividuaalset tähelepanu väikestes rühmadesRahvusvaheline kaks kraadi võimalikÄrijuhtimine magistriõppesse kolm semestrit Berliinis ja Göttingenis... [-]
Saksamaa Göttingen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles