close

Filtrid

Kuva tulemused

Aasia ettevõtlus programmid Otsi top Aasia ettevõtlus programme siin! - Aasia ettevõtlus

Magistrikraad on kraadiõppe programm, mille eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikke teadmisi õppevaldkonnas, tavaliselt tehnilises või teaduslikus erialal. Programmi eesmärk on õpetlaste ettevalmistamine õpingutega seotud professionaalse karjääri eduks ning isiklikuks kasvuks. Mis on Aasia ettevõtte magistrikraad? Selle laiaulatusliku valdkonna keskmes on sageli Aasia maailma ärik… Loe edasi

Magistrikraad on kraadiõppe programm, mille eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikke teadmisi õppevaldkonnas, tavaliselt tehnilises või teaduslikus erialal. Programmi eesmärk on õpetlaste ettevalmistamine õpingutega seotud professionaalse karjääri eduks ning isiklikuks kasvuks.

Mis on Aasia ettevõtte magistrikraad? Selle laiaulatusliku valdkonna keskmes on sageli Aasia maailma ärikeskkonnas osalejate koolitamine. Programmid võivad keskenduda intensiivselt konkreetsele riigile või isegi konkreetsele linnale. Programmid keskenduvad sageli Hiinale, Jaapanile, Lõuna-Koreale või mõnele teisele piirkonna riigile. Piirkonna majanduslikud tingimused, eeskirjad, ajalugu, institutsioonid ja pangandus arutatakse põhjalikult läbi loengute, seminaride ja välitööde.

Selle programmi lõpuleviimine võib anda lõpetajale ulatuslikke teadmisi uuritud geograafilisest asukohast, võimaldades paremat kultuurilist mõistmist, mis omakorda võiks tugevdada kutsealaseid suhteid. Aasia institutsioonide tundmaõppimine ja teadustöö oskused võimaldaksid kraadiõpetajatel arendada välja arusaamu, mis toob kaasa ärilahendused, mille tulemuseks on karjääriarendus.

Aasia uurimuste magistriprogrammi kulud võivad oluliselt kõikuda, sõltuvalt paljudest teguritest. Sageli on parim samm kulude põhjalik uurimine igas ülikoolis.

Aasia ärivaldkonna magistrikraad pakub tavaliselt laia valikut karjäärivõimalusi. Hiina ja Jaapani äritegevusega seotud erialaste teadmiste omandamise nõuded on sageli olnud kõrged. Äriettevõtted, kellel on ulatuslikud rahvusvahelised sidemed, võivad palgata selle programmi lõpetajate majandusdokumentide, laenude ohvitseride, teadlaste, rahvusvaheliste kindlustusteenuste osutajate, kinnisvaramaaklerite, hotellide juhtide ja ärikonsultantidena.

Mitmes kõrgkoolis pakutakse laias valikus erinevaid magistriprogramme Aasia uurimustes, kus on palju erinevaid fookusi. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
format_list_bulleted Filtrid
SOAS University of London
London , Suurbritannia

Kõik majandusosakonna pakutavad kursused käsitlevad teemat arenguperspektiivist. Lõuna-Aasiaga seotud magistriõppe üliõpilased läbivad makroökonoomika, mikroökonoomika, ökonom ... +

Kõik majandusosakonna pakutavad kursused käsitlevad teemat arenguperspektiivist. Lõuna-Aasiaga seotud magistriõppe üliõpilased läbivad makroökonoomika, mikroökonoomika, ökonomeetria ning majanduskasvu ja arengu kursused. Lisaks peavad õpilased läbima kaks Lõuna-Aasia majanduse uurimisele pühendatud kursust, samuti valikulise mooduli ja rakendusökonoomika väitekirja, keskendudes ühele või mitmele Lõuna-Aasia riigile. -
MSc
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin