Filter
Teadusmagistrikraadid
Austria Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ajakirjandus ja massikommunikatsioon Austrias - Ajakirjandus ja massikommunikatsioon programmid Austrias Ajakirjandus ja massikommunikatsioon

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Kraad ajakirjanduse annab sulle ametitest ja enesehinnangut hakata oma kutsealal ajakirjanik. Suur ajakirjanik mitte ainult on spetsialiseeritud ja kutseoskuste, vaid ka vaimne laius ja uudishimu maailma.

Kui te olete mõelnud edendada oma hariduse institutsioon, kus akadeemilist on kinni siis Austria pakub sihtkoht. Need institutsioonid on teadus põhineb võimaldades õpilastel saada ideid, kuidas lahendada reaalse elu probleemidega.

Ajakirjandus ja massikommunikatsioon Austrias - Võtke MSc Austrias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ajakirjandus ja massikommunikatsioon, Austria

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Applied Sciences Upper Austria

Magistriõppe programm Interaktiivne meedia Annab widerange Peamiselt tehnilisi aspekte interaktiivse meedia, arvutimängud ja kaasaegne online-meedias. Lõpetajad on varust ... [+]

Meister Interaktiivne meedia

Magistriõppe programm Interaktiivne meedia Annab widerange Peamiselt tehnilisi aspekte interaktiivse meedia, arvutimängud ja kaasaegne online-meedias. Lõpetajad on varustatud teadmisi ja oskusi erialaselt rakendada uuenduslikke ja keerulisi projekte meediatööstuse.

Uuring annab kõrgelt arenenud projekti raames ning seda iseloomustab väga paljude rahvusvaheliste standardite sügavus kursused, mis ühendab praktilist õpet ja teooria kõrgel tasemel. Lisaks praktilise väljaõppe peamiselt töö unabhängig, süsteemne lähenemine ja suhtlemisoskuste arendamisel on kesksel muresid.

Uuring UASUA Kraad: Master of Science (MSc) Kestus: 4 semestrit (120 ECTS) Õpilaste arv: 24 Organisatsiooni kujul: Full-time Eeldused: lõpetamist korral vähemalt kolme-aastase bakalaureuse kraadi või diplomi programmi z. b. meedia tehnoloogia, meedia, infotehnoloogia või tarkvaratehnika koos IT-alane treening elemendid moodustavad vähemalt 60 EAP. Hea inglise teadmisi. Focus koolituse ... [-]
Austria Wels
Oktoober 2020
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles