Alusharidus Suurbritannias - Alusharidus programmid Suurbritannias Alusharidus

Alusharidus Suurbritannias - Alusharidus programmid Suurbritannias Alusharidus

Alusharidus

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Väikelaste keskendub küpsemise lastele peaaegu kümme aastat, alates lapsepõlvest kuni umbes kaheksa aastat vana. Oluline muutused toimuvad lastele käigus pöördelist aastat, sealhulgas keele arengut, füüsilise kasvu ja arengu mõistmine asjakohased sotsiaal- ja käitumisteaduste koostoimeid.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Alusharidus Suurbritannias - Võtke MSc Suurbritannias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi

Hariduselt haridus

University of Glasgow - Online Study
Online Osaajaga 30 kuud August 2019 Suurbritannia UK Online

See programm pakub võimalust õppida kraadiõppe tasandil paindlikult kõrge kvaliteediga Internetis kaugõppe alusel. Tuginedes oma professionaalse ja isiklikke huve ja kogemusi, programm süvendada ja laiendada oma teadmisi ja mõistmist hariduse. [+]

See programm pakub võimalust õppida kraadiõppe tasandil paindlikult kõrge kvaliteediga Internetis kaugõppe alusel. Tuginedes oma professionaalse ja isiklikke huve ja kogemusi, programm süvendada ja laiendada oma teadmisi ja mõistmist hariduse. Osalemine analüüsi, kriitika ja arutelu eesrindlikku uurimistööd, praeguste tavade ja asjakohase poliitika, siis õppida e-õppe kogukond.

Miks see programm Täielikult Internetis kaugus programmi ideaalne tavahariduses töötavate spetsialistide koolides või veelgi ja kõrgharidus, kes töötavad koos täiskasvanutega, noorsootöö või kogukonna arengusse ja neile, kes tahavad siseneda maailma haridus. Kõrge kvaliteet, täielikult toetatud Internetis kaugõpe pakkudes paindlikke osalise tööajaga õppimist. Programm kasutab virtuaalne õpikeskkond sisaldab wikid, blogid, RSS ja reaalajas interaktiivseid vahendeid. Valik üldiselt või spetsialisti radu sobitatud üksiku õpilase vajadustele. Sul on liige tegelenud aktiivse rahvusvahelise õppe kogukond, mis ehitab oma enda kontekstis, tuginedes oma eriti professionaalne ja isiklikud kogemused ehitada õppe, mis on asjakohane ja intellektuaalselt väljakutsuv. Õpid läbi ja rahvusvaheliste õppekavade, pedagoogika ja õppe kogukond. Sul võib olla kogenud haridus- praktik otsivad kraadiõppe programmi arendada oma praktikat või keegi, kes nüüd soovib siseneda põnev ja mitmekesine hariduse valdkonnas. Sa töötab rühmades üle erialade, haridussektoris ja geograafiliste asukohtade õppida ja omavahel. Need kohortide kasutab online ja reaalajas arutelu ja teabevahetust ümber verstaposti tegevuse eesmärk on nii ette toestada kuid paindliku toetuse. Programmi struktuur ... [-]