$close

Filtrid

Kuva tulemused

Ameerika uuringud programmid Otsi top Ameerika uuringud programme siin! - Ameerika uuringud

Mitte iga probleemi ei saa lahendada ainult põhioskustega. Mõned lahendused nõuavad täiendava uuringu käigus omandatud ekspertteadmisi ja erialaseid oskusi. Need, kes on lõpetanud magistrikraadi, on valmis ületama ainulaadseid väljakutseid ja liikuma edasi oma karjääri jooksul. Mis on magistrikraad Ameerika uuringutes? See on kõrgtasemel sobiv neile, kes on juba lõpetanud bakalaureus… Loe edasi

Mitte iga probleemi ei saa lahendada ainult põhioskustega. Mõned lahendused nõuavad täiendava uuringu käigus omandatud ekspertteadmisi ja erialaseid oskusi. Need, kes on lõpetanud magistrikraadi, on valmis ületama ainulaadseid väljakutseid ja liikuma edasi oma karjääri jooksul.

Mis on magistrikraad Ameerika uuringutes? See on kõrgtasemel sobiv neile, kes on juba lõpetanud bakalaureusekraadi ajaloo, politoloogia, ajakirjanduse või vabade kunstide valdkonnas. American Studies magistriõppeprogrammid pakuvad interdistsiplinaarse ülevaate Ameerika ühiskonnast. Nad uurivad ajalugu, poliitikat ja geograafiat, mis on kujundanud ühendusi Ameerika Ühendriikides. Uuringute teemad hõlmavad sageli kunsti, kirjandust, muusikat ja filosoofiat. Õpilased tulevad aru saama, kuidas Ameerika valitsuse unikaalne süsteem on julgustanud ja säilitanud oma kuulsat kultuurilist mitmekesisust.

Uuringute käigus parandavad õpilased oma kriitilist mõtlemist, lugemisoskust ja kirjaoskusoskust. Samuti õpivad nad, kuidas viia läbi üksikasjalikke uurimisprojekte ja esitada oma järeldused. See aitab arendada oma kommunikatsiooni ja avaliku esinemise oskusi. Tänu teabeallikate mitmekesisusele ja aktuaalsetele ülesannetele julgustatakse neid arvukates valdkondades sisaldama ideid ja teooriaid ning looma põhjalikud järeldused.

Nende programmide kulud erinevad sõltuvalt sellest, milline asutus on osalenud. Asjast huvitatud isikuid julgustatakse pöörduma ülikoolide vastuvõtuosakondade poole, et kaaluda konkreetset teavet tasude ja õppemaksu kohta.

Pärast Ameerika inspiratsiooni magistriprogrammi lõpetamist on lõpetajate jaoks valmis paljude karjäärivõimaluste valik. Paljud jätkavad õiguskoolides õpinguid ja saavad õigusalast karjääri. Mõned leiavad tööd sotsiaalteenuste asutustega. Teised saavad õpetajad. Ameerika uuringute magistrikraadi on võimalik kombineerida kommunikatsiooni, politoloogia või ajakirjanduse tasemega. Need lõpetajad leiavad tööd oma valitud valdkonnas kui eksperdid, kes on spetsialiseerunud Ameerika ühiskonnaga seotud küsimustele.

Oluline on alustada võimaluste uurimist niipea kui võimalik. Kuigi paljud eelistavad traditsioonilist ülikooli klassiruumi keskkonda, pakuvad online-haridusressursid suurepäraseid õppimisvõimalusi hõivatud töötajatele ja rahvusvahelistele üliõpilastele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
Edinburgh, Suurbritannia

Õppetav magistrikraad Ameerika ajaloos pakub teile võimalust uurida Ameerika ajalugu poolkera tähenduses, võttes Ameerika, mis tähendab kogu Ameerika poolkera. Õppige kõrgtase ... +

Õppetav magistrikraad Ameerika ajaloos pakub teile võimalust uurida Ameerika ajalugu poolkera tähenduses, võttes Ameerika, mis tähendab kogu Ameerika poolkera. Õppige kõrgtasemel õpetatavate kursuste ja sõltumatute uuringute kaudu. Teil on võimalus võtta võrdlemisi või riikidevahelist lähenemisviisi Ameerika ajaloos, samuti uurida põhjalikumalt mõnda riiki ja piirkonda. Programm pakub kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja arusaamu valitud teemade kohta Ameerika ajaloos ning suurendab teie oskusi sõltumatutel teadustööl, kriitilisel analüüsil ja nii suulisel kui ka kirjalikul ettekandel. -
MSc
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise
Ülikool