Filter
Teadusmagistrikraadid
Araabia Ühendemiraadid Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Andmeteadus Araabia Ühendemiraadids - Andmeteadus programmid Araabia Ühendemiraadids Andmeteadus

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Haridus Araabia Ühendemiraadid on oma plussid: päike, meri, liiv, maksuvaba tulu pärast lõpetamist ja mõned parimaid ülikoole lahe region.In Lisaks mitmete väga järjestatud ülikoolid asuvad teistes riikides on filiaali ülikoolilinnakud AÜE.

Andmeteadus Araabia Ühendemiraadids - Võtke MSc Araabia Ühendemiraadids. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Andmeteadus, Araabia Ühendemiraadid

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

See programm valmistab osalejaid ette edukaks karjääriks, mis aitab organisatsioonidel teha analüütikast paremaid otsuseid. See valmistab osalejaid tõhusalt tegema keeruk ... [+]

PROGRAMMI ÜLEVAADE

See programm valmistab osalejaid ette edukaks karjääriks, mis aitab organisatsioonidel teha analüütikast paremaid otsuseid. See valmistab osalejaid tõhusalt tegema keerukaid ja reaalmaailma andmeid ning loob selle väärtuse. Programm põhineb terviklikul hariduskogemusel, kus teooria ja praktika on avaliku ja erasektori partnerite pideva toetuse kaudu täies ulatuses põimitud. See programm on AÜE ainus programm, mis tagab kõrgkoolilõpetajate kõrgelt hinnatud tööstusharu andmevahetuse. Andmebaasi analüüsi programm sobib inimestele tööle.

Programm annab osalejatele võimaluse aidata organisatsioonidel suurendada oma tegevuse tõhusust ning koguda ja tõlgendada andmeid tõhusamalt. Neid õpetatakse ka oma magistriõppes, et rakendada töökohal õppimist ja anda neile tulevikus rohkem võimalusi. Programm on hoolikalt konstrueeritud nii, et see hõlmaks kõiki andmeanalüütika tasemeid: organisatsiooni strateegia ja nägemuse loomine suurte andmete suunas, andmete haldamine ja kindlustamine, andmeanalüütika jaoks vajaliku infrastruktuuri loomine, andmete analüüs ja arukate otsuste tegemise esitlus. Kuidas programmis sisaldub arenevate tehnoloogiate, sealhulgas tehisintellektite, virtuaalreaalsuste, robootika, masin õppe ja muude valdkondade andmete kogumine ja analüüs. Programm on ühiselt loodud avalike osakondadega, nagu Smart Dubai ja Dubai Data, samuti rahvusvaheliste juhtivate organisatsioonidega selles valdkonnas. See on esimene omataoline AÜE-s ja teenindab inimesi... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Heriot-Watt University Dubai

Saate teada, kuidas neid andmekogumeid modelleerida, säilitada ja töödelda uusimaid algoritme ja tehnikaid kasutades, ning kaasaegsete meetodite ja tööriistade kohta nend ... [+]

Ülevaade

Õppige, kuidas neid andmekogusid modelleerida, salvestada ja töödelda, kasutades uusimaid algoritme ja tehnikaid ning kaasaegseid meetodeid ja vahendeid nende visuaalseks uurimiseks.

Programmi põhikursused pakuvad andmeteadlase põhioskusi: masinõppe rakendamine, suurte andmekogumite haldamine ja huvitavate visualiseerimiste genereerimine.

Omandatud oskused rakenduvad ärirakendustele, tööstuslikele rakendustele ja ka teaduslike andmete uurimisele.

Ametialane tunnustus

MSc on akrediteeritud Briti Arvutiliiduga.

Kursuse sisu

Õpilased läbivad neli kursust 1. semester ja veel neli kursust 2. semester. Selles programmis on järgmised õpetatud kursused kohustuslikud:... [-]

Araabia Ühendemiraadid Akadeemiline linn
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles