Filter
Teadusmagistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Arhiivindus Aasias - Arhiivindus programmid Arhiivindus Aasias

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Arhiiviteadus on akadeemilise uurimistöö valdkond, mis käsitleb arhiivide loomise ja säilitamise viise. Selles programmis on sageli hõlmatud digitaalne säilitamine ja teadustöö, dokumendihaldus ja kaitse.

Üliõpilased, kes täidavad osa oma kraad Aasia kasvavad numbrid. Praegu on teine ​​ja kolmas majandus on Aasias. Ilma piiranguteta, õpilased on kirjeldatud oma aja Aasias on parim kogemus elus. Täna, kolm neljast kõige tihedamini asustatud riike maailmas on Aasia: Hiina, India ja Indoneesia.

Arhiivindus Aasias - Võtke Arhiivindus Aasias. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Arhiivindus, Aasia

Geomatika University College

Kohaldamise GIS Malaisia ​​kasvab eriti keskkonna ja geohazard juhtkonna valdkonnas, linnaplaneerimine, metsaraie, tervis taotluse küsimustes ja nafta. ... [+]

Master of Science (geograafilise informatsiooni teadus) - MSC (GIS)

Kohaldamise GIS Malaisia ​​kasvab eriti keskkonna ja geohazard juhtkonna valdkonnas, linnaplaneerimine, metsaraie, tervis taotluse küsimustes ja nafta. Lisaks GIS võimaldab meil näha, mõista, esitada küsimusi, tõlgendada ja visualiseerida andmeid mitmel viisil, et paljastada seoseid, ja tendentside kujul kaardid, gloobused, aruandeid ja graafikuid.

Master of Science in geoinfosüsteemide Science kursuste koosneb 12 põhilisi kursusi ja 2 valikained kursused. Peale nende aineõppe, õpilased on kohustatud esitama Research Project 10 krediiti. Lõpetaja, õpilased peavad täitma kokku 40 ainepunkti. Õpilasi hinnatakse läbi ülesanded, esitlused ja lõpueksam.... [-]

Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
American University of Armenia

Kaheaastane CIS programmi on rakendatud programm, mis aitab õpilastel omandada vajalikke oskusi, et olla produktiivne ja uuenduslike juhid arvuti ja sellega seotud tööstu ... [+]

Kaheaastane CIS programmi on rakendatud programm, mis aitab õpilastel omandada vajalikke oskusi, et olla produktiivne ja uuenduslike juhid arvuti ja sellega seotud tööstusharudes. Nagu näiteks, lõpetajate saada laialdast koolitust tehnilises mänguväli sealhulgas kõrgema taseme programmeerimine, objektorienteeritud disain ja arendamine, andmebaaside ja veebirakendused, küberjulgeolek, samuti täiendava tegevusvaldkondades, juhtimise ja ettevõtlust. SRÜ õpilastel on võimalus väike ärijuhtimise, energeetika, disain ja tootmine, ning IESM.

Õppige, kuidas:

integreerida info süsteemide äri kohaldatakse arvutuslikke põhialuste uuendusi tehnoloogia ja lahendused juhtida keerukaid IT projekti muuta IT idee elujõuliseks toote või äri SRÜ kursus ülevaade ... [-]
Armeenia Yerevan
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles