Filter
Teadusmagistrikraadid
Prantsusmaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Arhitektuuriteadus Prantsusmaas - Arhitektuuriteadus programmid Prantsusmaas Arhitektuuriteadus

Magistrikraad annab võimaluse lõpetajad omandada arenenud teadustöö oskusi ja teadmisi professionaalse õpikeskkonna.Master of Science (MS) kraadi teile pakkuda aluse teadmiste ja võtmekompetentsidest sa 'll vaja kogu oma karjääri

Hästi tehtud ehitise loomise protsess sisaldab endas palju rohkemat kui vaid nelja seina püstitamine. Teadmised arhitektuurist on vajalikud selleks, et ehitised vastaksid nõudmistele ning õiguslikele parameetritele.

Prantsusmaa on praegu üks 20 parima tootlusega riik nii majanduse tõttu nende suurepärase tulemustele orienteeritud kõrghariduse õppes. Enamik kursusi kõrgkoolides pakutakse prantsuse keeles. Prantsusmaal on 60 avaliku ja 100 eraülikooli.

Arhitektuuriteadus Prantsusmaas - Võtke MSc Prantsusmaas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Arhitektuuriteadus, Prantsusmaa

UniLaSalle

Linna- ja roheliste linnade magistrikraadi eesmärk on koolitada tulevasi juhte linna- ja aiakultuuride töökohtadel vastavalt uuenduslikule ja laiapõhjalisele lähenemisvii ... [+]

Magistrikraad Urban Agriculture ja roheliste linnade

Pange tähele, et seda programmi õpetatakse inglise keeles

Linnade tihedama tõenäosusega 2050. aastaks on linnaplaneerimisel oluline lähtuda säästvast arengust laiemalt. Selles kontekstis muutub linnaehitus linna looduse oluliseks komponendiks ja toob kaasa arvukad lahendused inimkonna probleemidele - ülerahvastatus, põllumajandusmaade puudus, kliimamuutused jne.

Linna- ja roheliste linnade magistrikraadi eesmärk on koolitada tulevasi juhte linna- ja aiakultuuride töökohtadel vastavalt uuenduslikule ja laiapõhjalisele lähenemisele planeerimisele, arendamisele ja jätkusuutlikkusele.

Kursus on kavandatud selleks, et varustada tulevasi lõpetajaid vajalike tööriistade ja hübriidsete oskustega, et töötada välja avaliku ja erasektori professionaalsed valdkonnad, kes vastutavad uuenduslike ja multifunktsionaalsete põllumajandus- ja aiandusprojektide kavandamise, juurutamise ja järelevalve eest linnades.... [-]

Prantsusmaa Mont-Saint-Aignan
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles