Filter
Teadusmagistrikraadid
Rootsi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Arhitektuuriteadus Rootsis - Arhitektuuriteadus programmid Rootsis Arhitektuuriteadus

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Selleks et uue ehituse struktuur ning funktsioon vastaks tehnilistele ja esteetilistele kirjeldustele, on vajalik arhitektuuri vallas põhjalikke teadmisi omavaid inimesi. See hõlmab joonistamist, mõõtmist ning aeg-ajalt ka kompromisside vahendamist.

Rootsi, ametlikult Rootsi Kuningriigi, on Skandinaavia riik Põhja-Euroopas. Rootsi piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taanile sild-tunnel üle Sundi. Rootsi on arenenud postindustriaalse ühiskonna arenenud heaoluriik. Elatustase ja eluiga on ühed maailma kõrgeimad.

Arhitektuuriteadus Rootsis - Võtke MSc Rootsis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Arhitektuuriteadus, Rootsi

KTH Royal Institute of Technology

See üheaastase magistriõppe programm on suunatud arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise ja linnaplaneerimise valdkondade lõpetanutele, kes tegelevad konkre ... [+]

See üheaastase magistriõppe programm on suunatud arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise ja linnaplaneerimise valdkondade lõpetanutele, kes tegelevad konkreetselt avaliku sektori disainiküsimustega ning nende mõjuga ühiskondlikule elule ja inimeste käitumisele. Meie eesmärgiks on süvendada teoreetilisi ja disainitud teadmisi, muuta spetsialistide mõtteviisi seoses meie linnade kujundamisel avaliku sektori tähtsuse ja väärtusega.

Urbanismuuringud KTH-s

Urbanismuuringute põhjendus on spetsialistide jaoks, kes mõistavad ja töötavad interdistsiplinaarsetes linnade kujundamise ja linnaplaneerimise meeskondades koos kasvava sooviga linnadel luua uusi ja erinevaid linnalise eluviise. Kuna selle programmi eesmärgiks on teisaldada disainimujutust objektidest kohtadesse, erinevad meie peamiste linnade stuudiod ja moodulid traditsioonilistest stuudiotest / moodulitest mitmel viisil.... [-]

Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Arhitektuuri magistriõppe programm ühendab parimate tavadega täiustatud teadustöö, mille abil õpilased saavad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kes on rahvusvahelis ... [+]

Tänapäeva maailm kasvab üha enam omavahel ja seostub, pakkudes seega arhitektuurile uusi väljakutseid. Need probleemid puudutavad kõike alates linnade tihendamisest ja jätkusuutlikkusest äärmuslike sündmuste ja keskkonnaga seotud ohtudele. Lund University , mis asub dünaamilises Kopenhaageni-Malmö piirkonnas, on tuntud oma pädevuse ja teadmiste poolest ning pakub suurepäraseid ressursse nende küsimuste uurimiseks laiemas kontekstis. Programm ühendab parimaid tavasid arenenud teadusuuringutega, õpetades õpilasi muutuma kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistideks, kes on rahvusvahelisel tasandil konkurentsivõimelised.

Õppetöö sisaldab nii teoreetilisi kui praktilisi projekte, mille eesmärk on leida tulevikku suunatud lahendusi reaalmaailma probleemidele. Programmil on rahvusvaheline koostöö, samuti kohalikud töötajad. Töö- ja õppimisprotsess koosneb seminaridest, koolitustest, õpikutest koos kutsutud külaliste (nii rahvusvaheliste kui ka kohalike) külastustega ja pikemate projektidega, mis avalikkusele avaldatakse.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles