Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Arhitektuurne projekteerimine Euroopas - Arhitektuurne projekteerimine programmid Arhitektuurne projekteerimine Euroopas

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Õpilased huvitatud tehnilisi aspekte ehitus võib kaaluda õpib arhitektuuri insener. Seda tüüpi programm tavaliselt õpetab õpilastele oskused vaja kavandada ja jälgida konstruktsiooni terviklikkust ja mitmed teised sisemiste süsteemide hooned.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Arhitektuurne projekteerimine Euroopas - Võtke Arhitektuurne projekteerimine Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Arhitektuurne projekteerimine, Euroopa

Politecnico di Milano

Ehitus- ja arhitektuuritehnoloogia magistrikraad valmistab ette kõrgema ehitusinseneri, kellel on interdistsiplinaarne teaduslik ja tehniline taust ning oskused, mis sobi ... [+]

Missioon ja eesmärgid

Ehitus- ja arhitektuuritehnoloogia magistrikraad valmistab ette kõrgema ehitusinseneri, kellel on interdistsiplinaarne teaduslik ja tehniline taust ja oskused, mis sobivad suurte, keerukate ja suure jõudlusega hoonete projekteerimise, ehitamise, renoveerimise ja haldamise valdkonnas.

Karjäärivõimalused

Magistrikraadi Ehitus- ja Arhitektuuriinsenerid töötavad peamiselt arhitektuuri ja inseneri projekteerimise ja konsultatsioonifirmade, samuti ehitus- ja hooldustööde, teenuste ja rajatiste firmade, ehitusmaterjalide ja komponentide tootjate poolt. Nad töötavad ka avaliku halduse, kinnisvara haldamise ja kvaliteedikontrolli teenistuses ning neid hinnatakse erakonsultantidena.... [-]

Itaalia Milano Lecco
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Brussel

Magistrikraad arhitektuuri rongide disainerid realiseerida sünergiat vahel inseneri-ja arhitektuuri erialadel. ... [+]

MSc arhitektuuri inseneris

See meister on ühiselt korraldatud Vrije Universiteit Brussel koostöös Université Libre de Bruxelles'iga, mille tulemuseks on ühine magistrikraad.

Magistriprogramm arhitektuurialases inseneris ühendab ehituskonstruktsiooni ja arhitektuuriuuringud juhtimiskoolitusega.

Programm pakub teile ronge suurte arhitektuuriprojektide väljatöötamiseks, mis lisavad väärtust keerukatele, peamiselt linnade olukordadele. Töötate disainistuudios, kus kogunevad ülesanded, mis on seotud teie ülesandega: ajaloolise, arhitektuuri ja linna konteksti analüüsimine, programmi loomine ja sobivate materjalidega varustatud meeldiva ehituskompleksi kujundamine, efektiivne struktuur, mis on varustatud säästvad tehnoloogiad. Seda sünergiat on oodata, arvestades kapteni arhitektuurilise disaini keerukat ja täiustatud olemust. Ülikool juhib nende erialadevahelist suhtlust ja ühendab selle teadusliku suhtumisega. See tähendab, et saate teaduslikku haridust kõrgel tasemel, mis valmistab teid optimaalselt tööturule.... [-]

Belgia Brüssel
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles