$close

Filtrid

Kuva tulemused

Arvutisimulatsioon programmid Otsi top Arvutisimulatsioon programme siin! - Arvutisimulatsioon

MSc on magistrikraad. See aste teenitakse teadusliku õppimise kaudu ja programme saab sageli sisestada ainult siis, kui bakalaureuseõpe on juba teenitud. Selle kraadi lõpetamiseks kulub tihti üks kuni kolm aastat. Mis on arvutite simulatsiooni magistrikraad? Arvuti simulatsioonil on lai valik rakendusi; MSc keskendub arvutite simulatsioonitehnikate väljatöötamisele, rakendamisele ja raken… Loe edasi

MSc on magistrikraad. See aste teenitakse teadusliku õppimise kaudu ja programme saab sageli sisestada ainult siis, kui bakalaureuseõpe on juba teenitud. Selle kraadi lõpetamiseks kulub tihti üks kuni kolm aastat.

Mis on arvutite simulatsiooni magistrikraad? Arvuti simulatsioonil on lai valik rakendusi; MSc keskendub arvutite simulatsioonitehnikate väljatöötamisele, rakendamisele ja rakendamisele, kuna neid saab rakendada loodusteaduste ja inseneriteaduse valdkonnas. MSc on kõrgelt spetsialiseerunud kraad, mis õpetab üliõpilastele infotehnoloogiat ja arvutisüsteemide jaoks vajalikke arvutusmeetodeid ning erialateadmisi üliõpilase valikul. MSc spetsialiseeritud kursused võivad hõlmata tööd atmosfääri füüsikaga, arvutusliku elektromagnetika ja eksperimentaalse osakeste füüsikaga.

Arvuti simulatsiooni magistrikraad võib õpilastel olla mitmel viisil. Sellel kiires tempos väljatöötamisel on vajalik uuenduslik suhtumine. Õpilastel on ka juurdepääs laboritele ja kaasaegsetele tehnikatele, mis võiksid tugevdada karjääri.

Ülikooli või kolledži asukoht, millele MSc teenitakse, mõjutab kraadi maksumust. Teie huvikoolid võivad anda täpset teavet MSc teenimise kogukulude kohta.

MSc üliõpilased saavad jätkata arvukate simulatsioonide nõudluse valdkonnas mitut karjääri. Paljud valitsused ja ettevõtted palkavad simulatsiooni eksperte. Tüüpilisteks ametikohtadeks on kõrgemate analüütikute, mängude programmeerija, tehnoloogiametnik, süsteemi spetsialist ja tarkvaraarhitekt. Mudelite ülesehitamine ja muutmine on see, kuidas kõik analüütikud veedavad suurel hulgal oma tööaega. See aitab ettevõtetel paremini mõista oma tooteid ja kogukondi, mida nad teenivad. Erinevate professionaalsete rakenduste tõttu valivad õpilased sageli oma arvutiõppekomplekti keskendumisvõime karjäärivõimalusi silmas pidades.

Paljud ülikoolid pakuvad arvutite simulatsiooni valdkonnas magistrikraadi. Kui arvutimonteerimise simulatsioonil on teile huvi, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
KTH Royal Institute of Technology
Stockholm, Rootsi

Teaduse ja tehnika arvutisimulatsioonid (COSSE) on magistriprogramm arvutiteaduse ja -tehnoloogia (CSE) multidistsiplinaarses valdkonnas, mis on teaduste avastamiseks ja insen ... +

Teaduse ja tehnika arvutisimulatsioonid (COSSE) on magistriprogramm arvutiteaduse ja -tehnoloogia (CSE) multidistsiplinaarses valdkonnas, mis on teaduste avastamiseks ja inseneridisainiks võimaldav tehnoloogia. CSE hõlmab matemaatilist modelleerimist, arvulist analüüsi, informaatikat, suure jõudlusega arvutamist ja visualiseerimist. Viimastel aastakümnetel on suuremahulise arvutustehnika tähelepanuväärne areng muutnud CSE teaduse „kolmandaks sambaks”, mis täiendab teooriat ja eksperimente. -
MSc
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
aug 2023
Ülikool