Arvutiteadus Sunnyvale - Arvutiteadus programmide Sunnyvale Arvutiteadus, Sunnyvale

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of S… Loe edasi

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Kuigi arvutiteaduse alused on eksisteerinud juba aastaid, arenes juhtiv tehnoloogia välja alles viimase sajandi teisel poolel. 1940 aastatel loodi täpsem arvutusmasinate tehnoloogia.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Arvutiteadus Sunnyvale - Võtke MSc Sunnyvales. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Näita vähem
University of East-West Medicine
Sunnyvale, Ameerika Ühendriigid

Herguan Ülikooli magistrikraadi Computer Science pakub professionaalset ja praktiline informaatika alast haridust kvalifitseeritud üliõpilastele kõrgkoolides.

Herguan Ülikooli magistrikraadi Computer Science pakub professionaalset ja praktiline informaatika alast haridust kvalifitseeritud üliõpilastele kõrgkoolides. -
MSc
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
Ülikool