Filter
Teadusmagistrikraadid
Poola Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Arvutitehnoloogia Poolas - Arvutitehnoloogia programmid Poolas Arvutitehnoloogia

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Poola, ametlikult Vabariigi, Poola on riik Kesk-Euroopas. Kus elab 38 miljonit inimest, on Poola 6. suurima rahvaarvuga riik ELis. EL / EMP õpilased ei vaja viisat õppida Poolas. Elukalliduse Poolas on üks madalamaid Euroopa Liidus.

Arvutitehnoloogia Poolas - Võtke MSc Poolas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Arvutitehnoloogia, Poola

Cracow University of Technology

Täpsem Computational Mechanics (ACM) on suunatud üliõpilastele, kes soovivad suurendada oma teadmisi mehaanika ja arvuti taotluse konstruktsioonide (CAD, FEM), materjali ... [+]

Täpsem Computational Mechanics (ACM) on suunatud üliõpilastele, kes soovivad suurendada oma teadmisi mehaanika ja arvuti taotluse konstruktsioonide (CAD, FEM), materjali disain (CAMD), materjali valiku (CAM), töötlev tööstus (CAM) ja järelevalve masinad.

Uuringud:

Regulaarsed: Täpsem matemaatika (4 ECTS), ehitus matemaatika II (2 AP), tahkisefüüsika (2 EAP), Continuum mehaanika (2 EAP), Teoreetiline mehaanika (2 EAP), numbrilised meetodid II (2 AP), Objectoriented programmeerimine (1 EAP ), Materjaliteadus II (4 ECTS), kaasaegne konstruktsioonimaterjalide (2 EAP), Advanced modelleerimine materjalide ja konstruktsioonide (5 ECTS), modelleerimine masina disain (4 ECTS), integreeritud andmetöötluse süsteemid (3 EAP), Advanced FEM modelleerimine ( 4 ECTS), Advanced tugevus materjalide (2 EAP), dünaamika mehaanilised süsteemid (2 EAP), Experimental mehaanika kuivainete (2 EAP), Individuaalne projekt (5 ECTS), Seminar (3 EAP), lõplik projekt (20 EAP) Kokku: 675 h... [-]

Poola Varssavi Kraków
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles