Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Auditeerimine Ameerika Ühendriigids - Auditeerimine programmid Ameerika Ühendriigids Auditeerimine

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Üliõpilased, kes soovivad töötada raamatupidamise või rahanduse sageli valivad klasside auditeerimine. Neid programme saab valmistada neid oskusi, et oleks võimalik analüüsida rahalised dokumendid ja anda soovitusi edu.

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Auditeerimine Ameerika Ühendriigids - Võtke MSc Ameerika Ühendriigids. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Auditeerimine, Ameerika Ühendriigid

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

Järgnevatel aastatel luuakse rohkem kui 2 miljonit uut andmeanalüütika töökohta, mis suurendab sellega seotud töövõimalusi 45 protsendi võrra. Bentley MS Audit Analyticsi ... [+]

Auditi Analyticsi Bentley magistrikraad (MS) valmistab ette kõrgharidusega 2 miljonit uut andmeanalüütika tööd, mis luuakse järgmistel aastatel, kusjuures töövõimalused tõusevad 45 protsenti. Valdkond teenib üha kasvavat vajadust mõista "suuri andmeid" statistika, andmeteaduse, majanduse, teabehalduse, juhtimise turustamise ja rahastamise kaudu.

AACSB akrediteeritud ja esimene selline õppekava. Auditi Analüüsi liikmesriigis on STEMi nimetus , mis suurendab rahvusvaheliste üliõpilaste tööalast konkurentsivõimet kolmeaastase OPT-i (valikuline praktiline koolitus) tõttu.

Leia endale Bentley

Bentley arvestab kandidaatide taotluste tervikuna, sealhulgas eelneva töökogemuse, testide skooride, õppimiseesmärkide ja muude teguritega, nagu me määrame vastuvõtuotsused, et luua elujõuline ja elukutseliste õpilaste elulaad.... [-]

Ameerika Ühendriigid Waltham
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles