Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Autotehnika Euroopas - Autotehnika programmid Autotehnika Euroopas

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Autotööstuste programmid keskenduvad erinevatele spetsiifilistele teemadele. Selle tulemusena võivad tudengid osaleda kursustel, kus käsitletakse tööstusliku protsessi juhtimist, mootorsõiduki süsteemide ning jõuseadmete väljaarendamist.

Kõigil on üle 4000 kõrgkoolide Euroopas pakkudes laia valikut kursusi bakalaureuse-, magistri-ja doktoriõppe tasemel. Rohkem ja rohkem neid organisatsioone, kes pakuvad inglise keele haridus vähemalt osa oma kraadi programmid, Euroopa ülikoolid on nüüd kõrgema kvaliteediga kui kunagi varem. Euroopa ülikoolid pakuvad sõbralik teretulnud välisüliõpilastele ning anda muidugi teadmisi, mis vastab nende elukutse vajab tänapäeva globaalne nõudlus.

Osakoormus Autotehnika Euroopas - Võtke Autotehnika Euroopas. Get kõiki Osakoormus Autotehnika programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Autotehnika, Euroopa

Kingston University London

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeri ... [+]

Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Automotive Engineering MSc

Autotööstus on praegu toimumas väga kiire ja radikaalse arengut, disaini otsuste tegemisel on multidistsiplinaarne koostöö protsessi - suurenenud surve tingitud keerukusest auto tootearenduse protsesse. Täiustatud elektrooniliste seadmete ja tarkvara algoritme kontrollivad iga protsess ja funktsioon kaasaegse auto, mille tulemuseks on üha suurenev arv pardal arvutid, andurid ja täiturid. Autotööstus on seega vaja lõpetajale oluliselt suurema hulga teadmisi ja oskusi kui varem.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cranfield University

Tarnitud Detroit, MI, USA, see kursus annab õpilastele tehnilisi teadmisi ja arusaamist relva süsteemide ja sõjaväe sõidukid, et muuta need tõhusaks oma spetsifikatsioon, ... [+]

Ülevaade

Tarnitud Detroit, MI, USA, see kursus annab õpilastele tehnilisi teadmisi ja arusaamist relva süsteemide ja sõjaväe sõidukid, et muuta need tõhusaks oma spetsifikatsioon, projekteerimine, arendamine ja hindamine.

Õpetatud element koosneb 10 põhilisest ja 4 vabatahtlikust moodulist, mis hõlmavad kaitsetehnoloogia peamisi aspekte, pakkudes tasakaalustatud ja laiaulatuslikku hulka peamisi aspekte, küsimusi ja piiranguid, mis on seotud relvade ja sõidukisüsteemide projekteerimise, arendamise, toimivuse ja integreerimisega.

Iga standardmoodul koosneb ühe nädala (5 päeva) loengutest, õpetustest ja praktilistest istungitest. Asjakohaste krediitide teenimine võib kaasa tuua järgmised akadeemilised auhinnad: PgCert - kõik moodulite kombinatsioonid (kokku 60 ainepunkti) / PgDip - kõik moodulid (120 ainepunkti) / MSc - kõik moodulid (120 ainepunkti) pluss projekt (80 ainepunkti) .... [-]

Suurbritannia Swindon Cranfield
August 2020
Inglise
Osakoormus
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

See magistriõpe kujundab liiklus- ja arukate transpordisüsteemide (infrastruktuuri projekteerimine, hooldus ja haldamine) ja logistika ja transpordi (tarneahela juhtimine ... [+]

Liikluse maailma areneb kiiresti! Mõelge lihtsalt autosõidu auto tõusule. Lisaks tavapärastele valitsustele, maanteetransporditeenustele ja avalik-õiguslikele liiklusettevõtetele muutub liiklus tänapäevastele ettevõtetele rohkem kui kunagi varem suur äri. Näiteks Google, Tesla ja Uber või lõbusad rakendused, nagu Moovit ja Waze. Enamikus linnades on juba võimalik leida autode ja jalgratta jagamise süsteeme (nt Villo, Cambio ja Car2Go) ja ettevõtteid, mis pakuvad täiesti integreeritud Mobility-as-a-teenuse pakette ja soovivad keelata eraautod ajalooõppetundideks.

Kas olete üks selle uue põlvkonna ambitsioonikaid inseneride noori ja kas soovite sellist revolutsiooni aidata?... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles