Filter
Teadusmagistrikraadid
Iirimaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Biokeemia Iirimaas - Biokeemia programmid Iirimaas Biokeemia

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Üliõpilased, kes soovivad töötada teadus valdkonda võib tekkida vajadus võtta klassi või seeria klasside valdkonnas biokeemia. Nendeks võivad olla makromolekulid, ensüümi struktuuri ja funktsiooni, metabolism, biokeemiliste reaktsioonide ja geneetika.

Iirimaa viimasel ajal rakendatud põhimõtetega, sest mandaatide kõik õpilased käivad ülikooliharidus taotleda valitsuse laene, et võimaldada neil saavutada oma kõrgema akadeemilise unistused. Esimene ametlik keel on Iirimaa, tuntud ka kui iiri, inglise keele (teine ​​ametlik keel) on laiemalt kasutusel. Riigi pealinn on Dublin. Iirimaa on kuulus tähistame Püha Patricku päev (17. märts) üle kogu maailma.

Biokeemia Iirimaas - Võtke MSc Iirimaas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Biokeemia, Iirimaa

Institute of Technology Sligo

Master of Science (MSc) ja Post Graduate Diploma (PGD) on Bioprocessing on välja töötatud Tehnoloogiainstituut Sligo (IT Sligo), et rahuldada kasvavat vajadustele bioloog ... [+]

Master of Science (MSc) ja Post Graduate Diploma (PGD) on Bioprocessing on välja töötatud Tehnoloogiainstituut Sligo (IT Sligo), et rahuldada kasvavat vajadustele bioloogiliste Industry.

Biopharmaceuticals, mida tuntakse ka bioloogilist (ai) ravimite või bioloogiliste objektide, nagu mis tahes raviaine valmistatud toodet, ekstraheeritud või sünteesitakse bioloogilistest allikatest. Meditsiiniline biotehnoloogia ja bioloogiliste sektorid on üks kiiremini kasvavaid in Life Sciences ala nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

IT Sligo koos National Institute bioloogiliseks töötlemiseks teadusuuringute ja koolitus (NIBRT) * on pakkuda osalise tööajaga Internetis MSc ja PGD bioloogiliste Science alates 2008. aastast (www.nibrt.ie/masters). Need kursused (kavandatud ulatuslik koostöös tööstus) on suunatud Science and Engineering lõpetajate tööstuslik kogemus, kes soovivad parandada nende oskusi või rist-oskuste karjääri biofarmatseutikumide ja tavaliselt võtab 2,5 aastat. Kursused on osutunud väga edukas ametioskusi ning rist-oskuste täiendamist üksikisikute kas töötavad või lootes ülemineku bioloogiliste ravimite sektorisse. Endiselt aga jääb oskusi lõhe Bioprocessing ala, mis tähendab, et täiendavaid lõpetajate Industry keskendunud programmid on vaja. Ühes hiljutises 2016 "Trends in Biopharma" Survey, värbamise ja arendamise talent on muutunud peamiseks ohuks tulevikus sektori kasv (1).... [-]

Iirimaa Sligo
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles