Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Bioloogia programmid Otsi top Bioloogia programme siin! - Bioloogia

Masters kraadi on magistri kraadi, mis võimaldab aste-otsijad jätkata veel väga spetsiifiline eriala. Masters kraadi on ideaalne karjääri suunatud inimestele, kes soovivad enne oma valdkonnas nad on juba osaliselt või kellel on väga selge ettekujutus sellest, millist tööd nad otsivad, kui nad lahkuvad koolist ja sisestage töömaailmas.

Vastus küsimusele, mis on MSc bioloogia, seisneb selles, kuidas haridus bioloogias on üles ehitatud. Paljudes institutsioonide Masters kraadi on veelgi spetsialiseerunud arvesse Plant Biology, Animal Biology, molekulaarbioloogia, ja muude sellega seotud valdkondades. Õppekava koosneb loengud, lab töö ja sõltumatu uurimisprojekte.

MSc bioloogia võimaldab suuremat spetsialiseerumist kui bakalaureuse kraad tahes loodusteaduste valdkonnas.Lisaks on paljud institutsioonid on töötoad ja vahendid, mis on kättesaadavad ainult õpilastele perusing oma kraadiõppe kraadi, nii Masters õpilased on juurdepääs rohkem varustust.

Maksumus MSc bioloogias varieerub asutuste vahel. Mis tavaliselt kestab kaks aastat täiskoormusega õpe täita, aga nii et kulud õppemaksu tuleb planeerida vastavalt.

Üliõpilased, kes jätkata MSc bioloogia sageli valida teadlaskarjääri või õpetamise. Paljud ka minna, et teenida doktorikraadi samal erialal, mis on sageli vajalik ametikohtadel top laborid ja koolide Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas.

Seal on mitmeid põhjuseid, kaaluda jälitavad MSc bioloogias võrgus. Online klassid võimaldab õpilastel õppida vastavalt oma ajakava, et nad on ideaalne töötavad spetsialistid või muud hõivatud isikutele.Samuti on ideaalne inimestele kaugemates piirkondades, mis ei ole mugav klassiruumides.

 

Paljud trahvi koolides üle maailma pakuvad magistrikraadi bioloogia. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem

93 Tulemused Bioloogia

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Communication

See magistriprogramm võimaldab õpilastel omandada sügavamaid teadmisi bioteadustest, võttes arvesse uusi arvutuslikke ja suure jõudlusega eksperimentaalseid tehnoloogiaid ... [+]

Eesmärgid

See magistriprogramm võimaldab õpilastel omandada sügavamaid teadmisi bioteadustest, võttes arvesse uusi arvutuslikke ja suure jõudlusega eksperimentaalseid tehnoloogiaid. See hõlmab suurte andmemahtude käsitlemist ning seega on bioinformaatika ja võrguanalüüs selle kaasaegse bioteaduste hariduse põhielemendid.

Mis on süsteemibioloogia?

Süsteemibioloogia (biokeemia ja füsioloogia laiendus) tahab mõista ja modelleerida süsteeme: üksikuid rakke, elundeid ja terveid organisme nende moodustavate molekulide põhjal. See integreerib väljakujunenud erialad Biosciencesis ja renoveerib need tuleviku väljakutsetele.

Programmi eesmärgid

Master of Systems Biology ühendab teoreetilise ja praktilise hariduse: vähemalt 1450 tundi praktilist tööd ülikoolide bioteaduste uurimisüksuses või partnerasutustes (Luksemburgi Tervishoiu Instituut, Luksemburgi Teadusinstituut).... [-]

Luksemburg Luxembourg City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Hradec Králové, Faculty of Science

Süstemaatilise bioloogia ja ökoloogia magistriõpe järgib bakalaureuseõppekava. Õpilasi õpetatakse ka teistes selle eriala lähedastes bioloogilistes erialades, mis osutuva ... [+]

Süstemaatilise bioloogia ja ökoloogia õpilased on pidevalt haritud näiteks entomoloogias, hüdrobioloogias, käitumuslikus ökoloogias, akaroloogia, brüoloogia, mineraloogia ja paleontoloogia, parasitoloogia, ornitoloogia, biotehnoloogia või dünaamika ning metsa ökosüsteemide juhtimine.

Töötajad ja üliõpilased, kes aktiivselt osalevad uuringute alustamisel oma õpingute alustamisest, tegelevad erinevate uurimisprojektidega, uurides Ida-Böömimaa ökoloogilisi ja bioloogilisi küsimusi . Akadeemilise personali peamised uurimisvajadused on botaanilised uuringud, enamasti kaitstud alad, taimede füsioloogia, entomoloogia, parasitoloogia, korordi zooloogia, rakkude ja molekulaarbioloogia, mikrobioloogia, agrokeemia, geomorfoloogia või geodendroloogia.... [-]

Tšehhi Hradec Kralove
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Gibraltar

See täis- või osalise tööajaga interdistsiplinaarne programm on kujundatud ja tarnitud ekspertide ja teadlaste poolt ning see ühendab teoreetilise õppe praktilise, valdko ... [+]

Selle kursuse kohta

See täis- või osalise tööajaga interdistsiplinaarne programm on kujundatud ja tarnitud ekspertide ja teadlaste poolt ning see ühendab teoreetilise õppe praktilise, valdkonnapõhise tööga. Te katate spetsialistid ja omandate oskused, mis on vajalikud mereökosüsteemide säästva arengu keerukate probleemide lahendamiseks.

Gibraltari vägivaldne asukoht, ainulaadne asukoht mere bioloogiliste uuringute jaoks, lisaks juurdepääsu tipptasemele rajatistele ja õppevahenditele meie Europa Point Campus pakub loomulikku laborit oma õpingute jaoks. Straits ja nende ümbrus on juba ammu tunnustatud oma mere bioloogilise mitmekesisuse poolest.

Teil on võimalik valida täisajaga või osalise tööajaga õppimine ning teil on vabadus valida väljapääsupreemia (kraadiõppe tunnistus, kraadiõppe diplom või täielik magistrikraad).... [-]

Gibraltar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Debrecen

Bioloogia MSc kursus koolitab tuleviku teadlasi geneetika, taimbioloogia, ökoloogia, evolutsiooni bioloogia ja zooloogia valdkonnas. ... [+]

Akadeemiline distsipliin: loodusteadused

Kraad: magistrikraad (MSc)

Kvalifikatsioon: bioloog

Kestvus: 4 semestrit

Saadud krediiti: magistrikraad nõuab 120 krediidi (ETC) läbimist.

Programmi eesmärk: Bioloogia MSc kursus koolitab tuleviku teadlasi geneetika, taimbioloogia, ökoloogia, evolutsiooni bioloogia ja zooloogia valdkonnas. Õpilased õpivad bioloogia, ökoloogia erialaseid teadmisi; kuidas kavandada ja teostada uurimisprojekte, koguda ja analüüsida andmeid, kirjutada ja avaldada tulemusi; ja teostama oma väikese ulatusega uurimisprojekte maailma tuntud bioloogia ja ökoloogia ekspertide järelevalve all.

Keelenõuded: inglise keele oskus (TOEFL 547 / IELTS 6.0 / suuline eksam)... [-]

Ungari Debrecen
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Goldsmiths, University of London

See magistriprogramm soodustab teadlaste uut põlvkonda, kes on koolitatud nii neurokomputaatses modelleerimises kui ka kognitiivses neuroteaduses. ... [+]

Mõiste aju, tunnetuse ja käitumise vahelise seose kohta on teadlaskonna üks peamisi väljakutseid. Millised närviprotsessid põhinevad "tasuta" otsustel, uute mälestuste kujunemisel, teadliku kogemuse tekkimisel? Arvutustehnika kognitiivne neuroteadus on noor ja huvitav distsipliin, mis lahendab need pikaajalised uurimisküsimused, integreerides arvutite modelleerimist eksperimentaaluuringutega.

See magistriprogramm soodustab teadlaste uut põlvkonda, kes õpetatakse nii neurokomputaatses modelleerimises kui ka kognitiivses neuroteaduses. Selle põhiteemad on bioloogiliselt piiratud neuronite, kortikaalsete ahelate ja kõrgemate kognitiivsete funktsioonide (mälu, otsuste tegemine) teooria ja praktika , keel) ja kognitiivse neuroteaduse põhialused (aju mehhanismid ja tunnetuse ja käitumise alused struktuurid, kaasaegsed neuroimaging ja andmete analüüsimeetodid). Programm sobib üliõpilastele erinevatel erialadel (sealhulgas psühholoogia, arvutite, neuroteaduste, inseneriteaduse, bioloogia, matemaatika, füüsika või sellega seotud teemad) ning õpilased, kellel pole eelnevat programmeerimiskogemust, on teretulnud. Tänu programmi väga multidistsiplinaarsele ja tipptasemel haridusele omandavad selle magistriõppe lõpetajad ainulaadse komplekti täiendavaid oskusi, mis muudavad nad äärmiselt konkurentsivõimeliseks nii teadustöötajate kui analüütikute positsiooni kindlustamisel nii akadeemilises kui ka tööstuses.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
California Polytechnic State University, San Luis Obispo

See programm on ette valmistada õpilasi palju erinevaid bioloogilisi tööd, mis nõuavad täiendõpet kaugemale bakalaureusekraadi, sealhulgas karjääri tööstuse ja / või aval ... [+]

Info Program

Master of Science in Biological Sciences Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette paljude liikide bioloogilised tööd, mis nõuavad täiendõpet kaugemale bakalaureusekraadi, sealhulgas karjääri tööstuse ja / või avalikus teenistuses, õpetades bioloogiliste teaduste põhi-, kesk-, ja kogukonna kolledži tasandil, sõltumatu uurimistöö valdkonnas eriala, või jätkata oma lõputöö teiste institutsioonidega. Teadustöö väitekirja on vaja.

Bioloogiateadusi osakonna Cal Poly võtab õpi tõsiselt. Üle kolme neljandiku meie koolitused hõlmavad laboris jagu. See tähendab, et meie õpilased veedavad suurema osa oma ajast läbi valdkonnas andmete kogumise või laboris töötab eksperimendid kaasaegseid seadmeid - ei istu lauad.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Luis Obispo
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Vienna

... [+]

Olles osa teadusuuringute rühma väljendab protsesse kaasaegse teaduse. Magistriõppe programm koosneb põhjalikud teadmised teatud loomarühmade ja professionaalse taotluse spetsiifilisi uurimismeetodeid valdkondades kõrgtehnoloogia morfoloogia, pildistamine ja molekulaarbioloogia.

Sõltuvalt kursused valitud kogu magistriõppekava, võite jätkata doktoriõppes / PhD programmi või töö valdkondades rakendatakse teadust.

alusuuringuid ülikoolides, muuseumid ja teised teadusasutused; [-]
Austria Vienna
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Eötvös Loránd University

Õpilased osalevad intensiivsetes kõrgemates ja kõrgemates kursustes erinevates bioloogia valdkondades, mis on nende spetsialiseerumise seisukohast kõige olulisemad, et na ... [+]

Õpilased osalevad bioloogia eri valdkondade intensiivsetel edasijõudnute ja kõrgetasemelistel kursustel, mis on nende spetsialiseerumise jaoks kõige olulisemad, et nad oleksid kursis viimaste arengute ja eesliiniprobleemidega. Ligikaudu 60% ajast on praktilised tunnid (kulutatud laboratoorsele praktikale või teadustööle), mis tagavad teadmise tehnika taseme meetoditest.

Õppekava on kokku pandud intensiivsetest kõrgtaseme kursustest valitud erialade teoreetiliste aspektide kohta ja spetsiaalsetest seminarisarjadest kitsama teadusvaldkonna probleemide kohta.

Programm hõlmab ka praktilisi kursusi ja juhendatud teadustegevust, mis on vajalikud programmi „M.Sc. Lõputöö ”. Kahel esimesel semestril on rõhk teoorial ja põhilistel labori- või välipraktikatel. Kolmas ja neljas semester on pühendatud uurimistööle ja lõputöö ettevalmistamisele. Koolitusvahend on inglise keel, et õpilased saaksid paremini omandada akadeemilise inglise keele oskuse erinevates bioloogia valdkondades.... [-]

Ungari District V.
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Mitmed teadused näevad neuroteaduste uuringut kui teaduse lõppeesmärki. See koosneb erinevatest lähenemisviisidest, geenide uurimisest, neuronite, sünapsi, ahelate, käitu ... [+]

Neuroteadus ja ajuuuringud

Mitmed teadused näevad neuroteaduste uuringut kui teaduse lõppeesmärki. See koosneb erinevatest lähenemisviisidest, geenide uurimisest, neuronite, sünapsi, ahelate, käitumise ja kognitsiooni uurimisest. Weizmanni instituudi neuroteadus hõlmab kõiki neid aspekte puudutavaid uuringuid. Instituudil on suur ja elujõuline neuroteaduste ühing, mis on üks maailma närvide ja aju teadustöö juhtimiskeskustest. Weizmanni neuroteadlased püüavad tervise ja haiguste neuronaalse funktsiooni mõistes kasutada laia valikut mudeleid ja kaasaegseid tehnikaid.

Weizmanni Instituut pakub seda konkurentsivõimelist integreeritud MSc / PhD programmi (Molecular

Kraad määratakse eluteadustes.... [-]

Iisrael Rehovot
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Kognitiivse neuroteaduse ja kliinilise neuropsühholoogia magistrikraadi kursus pakub neuroteadusliku uurimistöö, kliiniliste rakenduste ja kõrgelt spetsialiseerunud labor ... [+]

Kursuse kirjeldus

Kaheaastase magistrikraadi programm on mõeldud pakkuma väljaõpet spetsiaalses psühholoogialaspetsialismis ning selle eesmärk on tunnustada kõrgharidust akadeemilisel ja kutselisel eesmärgil rahvusvahelisel tasandil.

Kursuse üksused ulatuvad psühholoogia, neuroloogia ja psühhiaatria ning nende kliiniliste rakenduste piiresse (koostöös neuroteaduse ja meditsiini osakondadega).

Kogu kraad on tugevalt keskendunud laboritele, mis on varustatud selliste instrumentidega nagu TMS, DCS, GEODESIC tarkvara, mis võimaldab meie õpilaste teoreetilist õppimist integreerida selle tehnoloogia kasutamisse, et suurendada ka nende praktilisi oskusi.... [-]

Itaalia Padua
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
New Jersey Institute of Technology

Bioloogia magistri eesmärk on anda üliõpilastele arenenud teadmisi nii taime-ja loomade bioloogia ja mikrobioloogia. Programm nõuab edukat lõpuleviimist vähemalt 30 ainep ... [+]

Ülevaade

Bioloogia magistri eesmärk on anda üliõpilastele arenenud teadmisi nii taime-ja loomade bioloogia ja mikrobioloogia. Programm nõuab edukat lõpuleviimist vähemalt 30 ainepunkti kraadiõppe tasemel kursusi. Oodatakse, et õpilased hoiavad hinne keskmiselt 3,0 ja peavad täitma vähemalt 3-krediidi kursust neljas järgmises viies põhivaldkonnas:

Rakubioloogia / biokeemiaMolekulaarbioloogiaArvutusbioolÖkoloogia / EvolutsioonTaime bioloogia ·

Osa loendist loomulikult pakutavatest pakkumistest kõigis nendest aladest leiate allpool. Et lõpetada kraadi nõuded, õpilased peavad kas lõpetada väitekirja põhineb labori või raamatukogu teadustöö. ·

Vastuvõtutingimused... [-]
Ameerika Ühendriigid Newark
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Northeastern Illinois University

Magistrikraad Bioloogia programm teenib neid, kes on huvitatud rakendusliku või põhilise bioloogilise uurimistöö ja õpetamisega seotud täiendõppest. Programm pakub ka alu ... [+]

Magistrikraad Bioloogia programm teenib neid, kes on huvitatud rakendusliku või põhilise bioloogilise uurimistöö ja õpetamisega seotud täiendõppest. Programm pakub ka alust edaspidiseks kraadiõppeks või erialaeksamiks. Bioloogiaspetsialist on laialdaselt rajatud, võimaldades õpilastel kohandada oma kursusi vastavalt nende huvidele. Laboratoorsed oskused on paljudes bioloogia karjäärides lahutamatud, seega kutsutakse õpilasi kaasama oma õppekavasse laborikursused. MS Bioloogia teaduskonna teaduskonnas on kogemusi mitmesugustes valdkondades, sealhulgas ökoloogia, organismi, rakkude ja molekulaarbioloogia valdkonnas. Kõik hiljuti vastuvõetud üliõpilased matkivad sügissemestril.... [-]

Ameerika Ühendriigid Avondale
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Memphis

Bioloogiateaduste osakond rõhutab bioloogiateaduste integreerivat olemust, keskendudes uurimisprogrammidele, mis ühendavad kolme peamist fooki: evolutsioon / ökoloogia, f ... [+]

. Bioloogiateaduste kohtaBioloogiateaduste osakond rõhutab bioloogiateaduste integreerivat olemust, keskendudes uurimisprogrammidele, mis ühendavad kolme peamist fooki: evolutsioon / ökoloogia, füsioloogia ja biokeemia, rakkude ja molekulaarbioloogia. Matemaatika uurimisprogrammid peegeldavad meie osakonna interdistsiplinaarset tugevust. Viimased õppejõud palkavad, toetavad meie rikkalikku traditsioonilist teadustöö väljaõpet traditsioonilistes bioloogilistes ainetes, pakkudes samas erialasid, mis edendavad interdistsiplinaarseid suhteid.Mis on õppekava?ThesisBakalaureusekraadist on vaja vähemalt 30 semestrit tundi, millest 21 peab olema 7000 tasemel. Hinne punkti keskmine 3,0 tule... [-]
Ameerika Ühendriigid Memphis
Võta kooliga ühendust
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Helsinki

... [+]

Sul on võimalus kavandada ja läbi viia eksperimente järelevalve all Olete sügavalt tuttav teema oma väitekirja Olete võimeline tõhusaks kirjutatud teaduslik side

Magistriväitekiri projekti koosneb tavaliselt neljast etapiks

Disain ja planeerimine uuringu Kogunemine andmeid (põllutööd ja / või laboratoorsed tööd ja / või matemaatiliste mudelite) Analüüsides andmeid (kinnitamine / kvaliteedi kontrolli, statistilise analüüsi, kandes) Suuline ja arutada tulemusi, võttes arvesse olemasolevaid kirjanduse teemal [-]
Soome Helsinki
Võta kooliga ühendust
Inglise,Soome,Rootsi
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Sa saada teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi mikroskoopilised tehnikad ja fülogenees rekonstrueerimine, laboratoorse analüüsi, rakkude ja kudede tehnikat, analüüti ... [+]

Kestus: 2 aastat (4 semestrit)

Kutsenimetus: meister

Uuring Profile: üldiselt akadeemilise

Alusta Kuu: Oktoober

Semester Õppemaks: 1600 EUR-internationals, 800 EUR-EL / EMP kodanikele, Viimane semester ilma õppemaksu kõigile õpilastele

Ülevaade

Laboritehnikaid bioloogia 2. klassi kursus annab õpilasele teoreetilisi ja praktilisi teadmisi valdkonnas mikroskoopilised tehnikad ja fülogenees rekonstrueerimine, laboratoorse analüüsi, rakkude ja kudede tehnikat, analüütiliste meetodite hüdrobioloogia ja ecotrophology, primaatide genoomika, analüüsi- ja hindamise loomse päritoluga tooteid. Muidugi osaleja on koolitatud hakkama professionaalne laboratooriumi aparatuuri, et arendada oma professionaalseid oskusi iseseisvalt. Omandatud teadmisi uuringute hulka kuuluvad ka bioloogia metoodika ja statistika kui ka bioinformaatika. Kursus on mõeldud kapten üldist ja konkreetset analüüsi, analüütilise keemia käsitsemise ajal optilist ja elektron mikroskoobi. Kursuse programm hõlmab valdkonnas värvimine ja säilitada isendite ja in vitro kultiveerimine tehnikaid. ... [-]

Poola Wrocław
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles