$close

Filtrid

Kuva tulemused

Bioloogiline antropoloogia programmid Otsi top Bioloogiline antropoloogia programme siin! - Bioloogiline antropoloogia

MSc kraad on tavaline akadeemiline saavutus, mida saab jätkata pärast seda, kui ühele või samale või sarnasele ainele on antud bakalaureusekraad. Teaduse, meditsiini ja inseneri on kolm kõige tavalisemat valdkonda, mida õpilased valivad magistriprogrammi läbiviimisel. Mis on bioloogilise antropoloogia MSc? Bioloogilise antropoloogia magister annab tavaliselt põhjalikuma ja spetsialiseer… Loe edasi

MSc kraad on tavaline akadeemiline saavutus, mida saab jätkata pärast seda, kui ühele või samale või sarnasele ainele on antud bakalaureusekraad. Teaduse, meditsiini ja inseneri on kolm kõige tavalisemat valdkonda, mida õpilased valivad magistriprogrammi läbiviimisel.

Mis on bioloogilise antropoloogia MSc? Bioloogilise antropoloogia magister annab tavaliselt põhjalikuma ja spetsialiseeritud uuringu bioloogiast ja käitumuslikust arengust inimeste ja nende väljaheidetud eelkäijate ning praeguste, kõige lähemate mitte-inimeste sugulaste kohta. See täiustatud õppesuund on enamasti kõige tavalisem täiendõpe, et järgida bakalaureuse kraadi antropoloogias ja ühine valik arheoloogidele. Tavaliselt on väitekiri, mida tuleb esitada ja kaitsta pärast kõigi teiste kursuste ja projektide lõpuleviimist, bioloogilise antropoloogia magistriõppes.

Bioloogilise antropoloogia magistriõppes on sageli vaja uurida paljusid teemasid, mis aitab neil arendada uurimistööd, kriitilist mõtlemist ja analüütilisi oskusi. Neil ülikoolidel on tavaliselt ulatuslikud analüütilised ja põhilised meditsiiniuuringud vaimsete tööriistade jaoks, mis muudab need üldiselt soodustusteks ja kõrgemate palkade jaoks.

Bioloogilise antropoloogia magistriõpe on tavaliselt ulatuslik õppevaldkond, mis võtab umbes aasta või kaks, olenevalt kolledžist või ülikoolist. Erinevad koolid erinevad ka finantskohustuste nõuete osas, mistõttu peaksid õpilased teadustama õigel ajal, et nad leiaksid õige ülikooli.

Karjäärivõimalused magistriõppe lõpetanud bioloogilise antropoloogia puhul sisaldavad sageli positsioone arheoloogide ja konsultantidega ülikoolide, valitsusasutuste ja muude haridusorganisatsioonide jaoks. Ajaloolised ja teaduslikud haridusmuuseumid ja ülikoolid pakuvad ka erinevaid hariduspõhiseid karjäärivõimalusi, näiteks muuseumikuuretteid või professoreid. Sageli kattuvad paljud neist karjäärivõimalustest, pakkudes põnevaid töövõimalusi.

Kolledžid ja ülikoolid pakuvad tihti veebikursuseid ja ülikoolilinnakud. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Wisconsin Parkside College of Arts and Humanities
Kenosha, Ameerika Ühendriigid

Saate täiendõppe bioloogiateaduste teoorias ja rakendamises koos juhendatavate sõltumatute uuringutega, mis lõpevad teadustööga. Meie õpilaste uuringuid on esitatud piirkondli ... +

Saate täiendõppe bioloogiateaduste teoorias ja rakendamises koos juhendatavate sõltumatute uuringutega, mis lõpevad teadustööga. Meie õpilaste uuringuid on esitatud piirkondlikel, riiklikel ja isegi rahvusvahelistel teaduskonverentsidel. Lõpetajad tegutsevad biotehnoloogias ja sellega seotud tööstusharudes kõrgemal tehnilisel tasemel või jätkavad haridust doktorikraadis. või erialaseid programme. -
MSc
Inglise
Ülikool