Filter
Teadusmagistrikraadid
Norra Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Bioteadused Norras - Bioteadused programmid Norras Bioteadused

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Bioloogia ja bioteadused on teadusharu, mis uurib seda, kuidas erinevad keemilised, füüsilised ja geoloogilised protsessid mõjutavad erinevate elusorganismide kooselu. Loengud võivad sisaldada ökoloogiat, füsioloogiat ning evolutsiooni.

Norras, ametlikult Norra Kuningriik, on Skandinaavia ühtne konstitutsiooniline monarhia, kelle territooriumil hõlmab Lääne osa Skandinaavia poolsaare, Jan Mayeni, Arktika saarestikus Svalbard ja subantarctic Bouvet Island. Kõrgharidus Norras on pakutud erinevaid seitse ülikooli.

Bioteadused Norras - Võtke MSc Norras. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

4 Tulemused Bioteadused, Norra

UIT The Arctic University of Norway

Eesmärk on koolitada kandidaate üldiselt biotehnoloogilistesse oskustesse, andes neile karjääri mitmesugustes organisatsioonides, sealhulgas need, kes keskenduvad protses ... [+]

Eesmärk on koolitada kandidaate üldiselt biotehnoloogilistesse oskustesse, andes neile karjääri mitmesugustes organisatsioonides, sealhulgas need, kes keskenduvad protsesside ja tööstuse mereressursside innovatsioonile, kaubanduslikule arengule ja väärtushinnangule.

Me oleme mures selle pärast, et kasutavad eeliseid, mida rahvas naudib juurdepääsu tohututele merevarudele. Enamik mere bioloogilist mitmekesisust hõlmavad organismid on endiselt vähe uuritud. Need bioressursid võivad olla unikaalsete biomolekulide (ensüümid, sekundaarsed metaboliidid, valgud / peptiidid, mere rasvad ja süsivesikud) allikas ja nendega seotud geneetilised koodid.

Õppimise kohandamiseks kasutatakse ära häid suhteid biotehnoloogiatööstusega ja tagatakse, et see on kaubandusliku arengu ja innovatsiooni jaoks oluline. Tromsø biotehnoloogiavaldkonnas on paljud selle piirkonna äsja asutatud ettevõtted pärit ja sektor kasvab. Programm annab teile palju soovitud kogemusi.... [-]

Norra Tromsø
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Kas olete huvitatud põllumajandusest ja aiandusest, ökoloogilisest põllumajandusest või taime bioloogiast ning kliima ja keskkonna mõju kasvule ja kvaliteedile? Lillede j ... [+]

Kas olete huvitatud põllumajandusest ja aiandusest, ökoloogilisest põllumajandusest või taime bioloogiast ning kliima ja keskkonna mõju kasvule ja kvaliteedile? Taimede ja toidu terviseaspektid?

Mida saate selle kvalifikatsiooni kasutada?Töövõimalused hõlmavad juhtivaid positsioone keskkonnas või põllumajanduses. Teil on kvalifitseeritud valitsus-, kommunaal- või erasektoriks juhina, nõustajana / konsultandina, doktorant, teadur, pedagoogiline õppejõud. Võite töötada rahvusvaheliselt, ÜRO organisatsioonides nagu FAO ja NORAD.Mida sa õpid?

Õpilased õpivad lilledest, puuviljadest, marjadest, köögiviljadest ja teraviljast. Taimede funktsiooni mõistmine ja selle mõju keskkonnale ja kliimale. Geneetika ja molekulaarsed meetodid. Taimekaitse ja taimekaitse.... [-]

Norra Nagu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Pakume kalakasvatuse, kalade toitumise ja vesiviljelusrajatiste planeerimise ja kujundamise kursuseid ning saate ülevaate ja teadmisi sellest, kuidas need komponendid / t ... [+]

Mida saate selle kvalifikatsiooni kasutada? Kalakasvatustööstuse juhataja, kvaliteedikontrolli, valitsuse või laiendamise ametikohad, uute vesiviljelusliikide arendamine, aretusprogrammide haldamine, müük või haldamine. Magistrikraad on ka akadeemilise karjääri alustalaks. Mida õppida?

Programm annab teile laia ja interdistsiplinaarse tugevuse ja spetsialiseerumise teie valitud teemadel. Pakume kalakasvatuse, kalade toitumise ja vesiviljelusrajatiste planeerimise ja kujundamise kursuseid ning saate ülevaate ja teadmisi sellest, kuidas need komponendid / tegurid mõjutavad tootmise efektiivsust ja mõjutavad majanduslikku kasu.

INFO

Uuring algab füsioloogia, tervishoiu ja vee kvaliteedi sissejuhatavate kursustega, enne kui on hõlmatud geneetika ja tõu põhialused, kalade toitumine ning ka kalatoodete ja -tehnoloogia praktilised ja teoreetilised aspektid. Uuringu eesmärk on anda õpilastele laiaulatuslikud praktilised ja teoreetilised teadmised erinevates valdkondades, enne kui nad lõpetavad magistritöö fookusala piires, mida saab valida kalade kasvatamise, kalatoitude, tootmistehnoloogia või mõne muu huvipakkuva valdkonna järgi, näiteks vee või tootekvaliteediga. Magistritöö projekt kestab tavaliselt üle ühe aasta ning pakub paindlikku projekti tüübi ja asukoha poolest.... [-]

Norra Nagu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Norwegian University of Life Sciences NMBU

Programm toetab Euroopa tippkvaliteediga magistrikursusi ja suurendab Euroopa kõrghariduse üldist pilti. ... [+]

Mida saate selle kvalifikatsiooni kasutada?Vaja on kõrgelt kvalifitseeritud lõpetajat rahvusvaheliselt tegutsevas loomade aretamise ja geneetika valdkonnas. Programm on väga oluline õpilastele, kes soovivad töötada säästva loomakasvatuse valdkonnas keskendunud organisatsioonides.Mida sa õpid?

Sul on lõhe kvantitatiivse ja molekulaargeneetika vahel, mis on tulevikus pädevad. Te saate koostada oma uuringukava mitme kvantitatiivse ja molekulaargeneetika kursusega. Mõned soovitatud kursused on molekulaarbioloogia, mudelid ja algoritmid bioinformaatika, genoomianalüüsi - metoodika, molekulaarse genoomika, loomade aretusplaanide, sugulusaretuskorralduse teooria ja rakendamisega.

Umbes... [-]
Norra Nagu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles