Filter
Teadusmagistrikraadid
Saksamaa Nuremberg Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Bioteadused Nuremberg - Bioteadused programmide Nuremberg Bioteadused, Nuremberg

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Bioloogia ja bioteaduste õpingute tudengid võivad keskenduda loodusteaduste konkreetsele aspektile või õppida erinevate valdkondade koosmõju, nagu näiteks keskkond ja inimese tervis või bioloogia ja geoloogia.

Saksamaa, ametlikult Saksamaa Liitvabariigi, on föderaalne parlamentaarne vabariik Lääne-ja Kesk-Euroopas. Riik koosneb 16 riiki ja selle pealinn ja suurim linn on Berliinis.

Nürnberg City on kapitali Kesk-Frangimaa seisundi Saksamaal Baieris. See on mitu turismimagnetiks sihikud ja üle 5 Muuseumid. Linn on koduks rohkem kui 400.000 elanikke.

Bioteadused Nuremberg - Võtke MSc Nurembergs. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Bioteadused, Nuremberg

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Molecular Science ... [+]

Sisu Õppekava

Kohustuslikud moodulid:

Molecular Nanoteadust Drug Discovery

Valikainete kohustuslik moodul (ühest alljärgnevast):

Süntees Molekulid Teooria ja modelleerimine Füüsikaline keemia molekulaarbioloogia Ravimid keemia (fookus: Pharmaceutical keemia või biofarmaatsia)

valikmoodul

Magistritöö

erialad keemiatööstus Farmaatsiatööstus biotehnoloogia firmad elektroonikatööstus teadusasutused UNIVERSITY Haiglad Riigiasutused Rahvusvaheline Semester (s) välismaal (ainult saksa keeles) Research praktika välismaal (ainult saksa keeles) kvalifikatsiooninõuded

Vastavad bakalaureusekraadi keemia (või samaväärne) üle keskmise edu... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles