Elektritehnoloogia Rootsis - Elektritehnoloogia programmid Rootsis Elektritehnoloogia

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.Rootsi (Sverige) on suurim Põhjamaades, kus elab umbes 9,5 miljonit. See piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taani kaudu silla Öresundi (Öresundsbron). Rootsi on tugev traditsioon on avatud, kuid varjatud riigis.Elektritehnoloo… Loe edasi

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Rootsi (Sverige) on suurim Põhjamaades, kus elab umbes 9,5 miljonit. See piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taani kaudu silla Öresundi (Öresundsbron). Rootsi on tugev traditsioon on avatud, kuid varjatud riigis.

Elektritehnoloogia Rootsis - Võtke MSc Rootsis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Näita vähem
Linnaeus University
Växjö, Sweden + 1 Rohkem

See programm pakub põhjalikke teadmisi taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergia kohta, keskendudes elektrienergia süsteemidele.

See programm pakub põhjalikke teadmisi taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergia kohta, keskendudes elektrienergia süsteemidele. Näita vähem
MSc
03 Sep 2020
Päevane õpe
2 aastat
15 Jan 2018
Inglise
ülikoolis