Filter
Teadusmagistrikraadid
Taani Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Elektritehnoloogia Taanis - Elektritehnoloogia programmid Taanis Elektritehnoloogia

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Vaatamata oma väike elanikkond, Taani looja üks maailma 's kõige uuenduslikumaid riikides tänu suurt rõhku teadus-ja kvaliteetne haridus. Sul on ka õppimine turvaline, sõbralik ja innovatsioonil põhineva keskkonna.

Elektritehnoloogia Taanis - Võtke MSc Taanis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Elektritehnoloogia, Taani

University of Southern Denmark

Elektroonilise insenerina kavandate ja arendate elektroonilisi seadmeid erinevates kontekstides, näiteks sõidukite, tööstussüsteemide, koduautomaatika süsteemide, energia ... [+]

Õppige, kuidas arendada meditsiiniseadmete ja robotite tarbeelektroonikat, võimendeid ja elektroonikat. Õppige analoog- ja digitaal-elektroonikat, samuti arendusprotsessi osana modelleerimis- ja simulatsioonivahendeid. Samuti saate teada, kuidas arendada täiustatud tarkvara oskusi, et olla valmis tööle nii Taanis kui ka välismaal. Insenerina peate suutma teha koostööd paljude erinevate inseneride ja teiste sidusrühmadega. Seetõttu peaksite ka suutma oma teadmisi ja tulemusi edastada. Selles astmes tugevdatakse teie oskusi meeskonnatööd ja suhtlemist teie osalemise kaudu projekti töös. Programmil on järgmise semestri struktuur: 1. Avasta elektrooniline arendusprotsess 2 Ehitage tööstus-elektroonika 3. Arendada välja intelligentsed dünaamilised elektroonilised süsteemid 4 Töötada signaali töötlemise ja jõuelektroonika süsteeme 5 meeskondade eksperdid, digitaalsed liidesed ja usaldusväärsed süsteemid 6 Praktika 7 Lõppprojekt... [-]

Taani Sønderborg
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles