Elukoha uuringud programmid Otsi top Elukoha uuringud programme siin! - Elukoha uuringud

Magistrikraad on kõrgtasemel pakutav akadeemilise eriala valdkonnas. MSc kraad on spetsiaalselt teadusliku metoodika meistrid ühes neist valdkondadest. Need kraadid on loodud selleks, et võimaldada kandidaatitel teravustada erialaseid teadmiste aluseid, omandades kõrgel tasemel oskused õppevaldkondades, mis on olulised õppevaldkonnas. Mis on eriala magistriõpe? See on eriala, mis keskendu… Loe edasi

Magistrikraad on kõrgtasemel pakutav akadeemilise eriala valdkonnas. MSc kraad on spetsiaalselt teadusliku metoodika meistrid ühes neist valdkondadest. Need kraadid on loodud selleks, et võimaldada kandidaatitel teravustada erialaseid teadmiste aluseid, omandades kõrgel tasemel oskused õppevaldkondades, mis on olulised õppevaldkonnas.

Mis on eriala magistriõpe? See on eriala, mis keskendub inimestevahelise elukeskkonna uurimisele kõigis selle mõõtmetes kasutatavatele interdistsiplinaarsetele meetoditele. See hõlmab rahvatervist, kodanikuplaneerimist ja kõiki muid teaduse valdkondi, mida kasutatakse eluruumide ja eluruumide uuringutes. Uurimisvaldkonnad võivad hõlmata psühholoogiat, inseneritööd, inimeste geograafiat ja põhiõpetust bioloogias. Mõned kogemused nende põhimõistete osas on üldjuhul eeldatavad enne programmi sisenemist.

Õpilastel, kes jätkavad haridusalast õpinguid, õpitakse sünteesida informatsiooni põhjaliku andmete analüüsimise kaudu modelleerimise abil, mis on kodus ja töökohal protsesside hindamisel ja parandamisel mitmel viisil kasulik. Samuti parandavad nad oma kirjalike suhtlemisoskusi ja teaduslike põhjenduste kasutamist nende ideede toetamiseks.

Selle valdkonna magistrikraadi maksumus erineb institutsioonist institutsiooni suhteliselt natuke. Siiski on paljudes kohtades olemas veebiprogrammid, mis aitavad õpilastel, kes on kulupõhised, leida taskukohasemaid programme.

Haridust omandavate kraadide lõpetajad töötavad erinevates valdkondades. Nad võivad saada valitsuse ametnikeks linnaplaneerimise büroodes, kes töötavad erasektori arendajatega, et parandada oma kodu lähedal asuvaid linnu. Nad leiavad ka töökohti erasektoris, nagu eluaseme spetsialistid, kes töötavad koos linnaga nendele täiustustele. Elupaigatöö lõpetajad moodustavad teadlaste-õpetajate tuumikrühma, kes õpetavad järgmise põlvkonna kodanikuinseneride ja arhitektide jaoks hooned, mis töötavad ka inimestele paremini.

Selles astmes pakutakse palju koole, seega vaadake seda veebis ja vaadake, mida leiad. Kui soovite rohkem võimalusi, vaadake ka kohalikke koole ja rahvusvahelisi kohti. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Stirling
Stirling, Suurbritannia

See MSc / PgDip Eluaseme uuringud (koos internatuuri) kursus täielikult integreerib kõik akadeemilise ja praktika osad kutsekvalifikatsiooni Chartered Institute of Housing. Se ... +

See MSc / PgDip Eluaseme uuringud (koos internatuuri) kursus täielikult integreerib kõik akadeemilise ja praktika osad kutsekvalifikatsiooni Chartered Institute of Housing. See hõlmab 10-nädala struktureeritud, hinnatud töökogemust praktikat, mis loob haridustöötajate karjääri kiireks väljaarendamiseks sotsiaal-, vabatahtlikus ja erasektoris. -
MSc Doktoriõppe sertifikaat
Online ja ülikoolis (vahelduv)
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 21 kuud
Inglise
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Ülikool
Online
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin