Filter
Teadusmagistrikraadid
Norra Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Energeetika Norras - Energeetika programmid Norras Energeetika

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Energeetikatootmine on akadeemiline programm, mis õpetab õpilastele põhitõdesid loodusvarade kaevandamise, elektrilised kujundamisele ning kinnisvarahaldus. Õppimine energeetika võib põhjustada karjääri taastuvenergia, nagu näiteks hüdroelektrijaamad või tuulepargid või loodusressursse.

Norra (Norge), on läänepoolseim, põhjapoolseim - ja tegelikult idapoolseim - kolme Skandinaaviamaades. Norra on tuntud oma suurepäraste ja vaheldusrikas maastik. Fjordid lääne riigis on pikk kitsas sisselaskeavad, kaasnema mõlemalt poolt pikk mägedes, kus meri tungib kaugele sisemaale. Lõplik vastutus hariduse eest lasub Norra Haridus-ja Teadusministeerium.

Energeetika Norras - Võtke MSc Norras. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Energeetika, Norra

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University College of Southeast Norway

Programm keskendub keskkonnasõbraliku energia tootmiseks nii taastuvatest ja piiratud ressursside ja puhastamise protsessid, mis vähendab vee ja õhu saastamist. ... [+]

Master of Science, energeetika ja keskkonnakaitse tehnoloogia

Programm keskendub keskkonnasõbraliku energia tootmiseks nii taastuvatest ja piiratud ressursside ja puhastamise protsessid, mis vähendab vee ja õhu saastamist.

Programm sisaldab spetsialiseerumise valdkondades põlemist ja energiat ning mis füüsikaliste ja bioloogiliste puhastuse protsessid. Mõned tööd on tehtud eksperimentaalsed seadmed ja muud teemad kasutada täiustatud matemaatilisi mudeleid.

Õppemeetodeid:

Programm on õpetatud inglise keeles (rahvusvaheline õpib programmi).

Karjäär

Tööhõive võib leida ettevõtteid seotud protsessi ohutuse ja mõju hindamine; projekteerimise ja käitamise puhastuse protsessid; energia tootmine; haldus ja levitamine; ja avalikus ja erasektoris teadusuuringute keskkondade. Masters tehnoloogia vastab õpilaste doktoriõppe University College of Southeast Norra või teiste ülikoolide kolledžite ja ülikoolide nii Norras kui ka välismaal.... [-]

Norra Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 3 Rohkem
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Online
Loe edasi eesti keeles
Norwegian University of Life Sciences NMBU

... [+]

Miks uurida raadiokeskkonda? Tuumateaduste, sealhulgas radiokeoloogia valdkonnas on tungiv vajadus ülikooliga koolitatud kandidaatide järele. [-]
Norra As
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles