Filter
Teadusmagistrikraadid
Rootsi Stockholm

Energeetikauuringud Stockholm - Energeetikauuringud programmide Stockholm Energeetikauuringud, Stockholm

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Energia programmid on loodud selleks, et pakkuda tudengitele haridust energiallikate kohta. Teatud programmid võivad keskenduda konkreetsele energia tüübile ning ka uute alternatiivide väljaarendamisele. 

Rootsi, ametlikult Rootsi Kuningriigi, on Skandinaavia riik Põhja-Euroopas. Rootsi piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taanile sild-tunnel üle Sundi. Rootsi on arenenud postindustriaalse ühiskonna arenenud heaoluriik. Elatustase ja eluiga on ühed maailma kõrgeimad.

Olles suurim linn Rootsis, Stockholm on üle 1,3 miljoni inimese linnapiirkonnas. Linn koosneb mitmest saared ja see on Rootsi pealinnas. Stockholm on üle 10 ülikoolides ja kolledžites.

Energeetikauuringud Stockholm - Võtke MSc Stockholms. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Energeetikauuringud, Stockholm

Kraadid
Asukoht
Rootsi
Stockholm
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
KTH Royal Institute of Technology

Neli Euroopa ülikooli pakuvad InnoEnergy kaudu ühist magistriprogrammi arukate linnade energia tarbeks (SMCS). Ühendades linnaplaneerimise ja energiahalduse, põhjalikud i ... [+]

Neli Euroopa ülikooli pakuvad InnoEnergy kaudu ühist magistriprogrammi arukate linnade energia tarbeks (SMCS). Ühendades linnaplaneerimise ja energiahalduse, põhjalikud insenerioskused ja innovatsiooni juhtimise tehnikad, võimaldab programm õpilastel mängida kiiresti linnastunud maailma kujundamisel kriitilist rolli ja uurida, kuidas luua arukamaid, jätkusuutlikumaid ja ressursitõhusamaid kogukondi.

Energia nutikatele linnadele KTH

Ühisel magistriprogrammil arukate linnade energeetika valdkonnas (SMCS) on tihedad partnerlussuhted rahvusvaheliselt tuntud ettevõtete, väiksemate ettevõtete ja idufirmade võrgustikuga, kes osalevad programmis aktiivselt, tagamaks, et see jääks aktuaalseks ja vastaks nende vajadustele - ja teie enda jaoks . Partnerid on seotud õppekavade kujundamise, valikuprotsesside, praktikakohtade, magistritööde toetamise ja töövõimalustega. Tunnid korraldavad ka külalisloenguid erasektori, omavalitsuste ja muude valitsusasutuste eksperdid.... [-]

Rootsi Stockholm
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles