$close

Filtrid

Kuva tulemused

Evolutsiooniantropoloogia programmid Otsi top Evolutsiooniantropoloogia programme siin! - Evolutsiooniantropoloogia

Sageli järgides bakalaureusekraadi, võib magistriõppe programmi üldiselt lõpule viia ühe kuni kahe aasta jooksul. See hõlmab teadusliku aine põhjalikku uurimist, tihti lõpeb väitekirjaga ja aitab lõpetajal omandada karjääri tõstvaid oskusi. Mis on evolutsioonilise antropoloogia magistrikraad? Sotsiaal- ja loodusteaduste alal on selle interdistsiplinaarse astme eesmärk õpetada õp… Loe edasi

Sageli järgides bakalaureusekraadi, võib magistriõppe programmi üldiselt lõpule viia ühe kuni kahe aasta jooksul. See hõlmab teadusliku aine põhjalikku uurimist, tihti lõpeb väitekirjaga ja aitab lõpetajal omandada karjääri tõstvaid oskusi.

Mis on evolutsioonilise antropoloogia magistrikraad? Sotsiaal- ja loodusteaduste alal on selle interdistsiplinaarse astme eesmärk õpetada õpilastele, kuidas mõista inimkogemust ja inimeste käitumise ja füsioloogia arengut. Programmid kestavad tavaliselt üks kuni kaks aastat ning tuginevad arvukatele tõenditele, valdkondadele ja erialadele, et teaduslikult läheneda ja uurida kultuurilisi ja bioloogilisi arenguid. Kursused keskenduvad sellistele teemadele nagu ökoloogia ja evolutsioon, evolutsioon ja käitumine ning evolutsiooniline psühholoogia.

Lõpetajad omavad erandlikke uurimis-, analüüsi- ja esitusoskusi. Nende distsiplineeritud praktika võimaldab neil kujundada, analüüsida, korraldada ja esitada oma avastusi, võimeid, mis võivad osutuda kasulikuks nii isiklikult kui ka professionaalselt.

Programmi maksumus võib erineda sõltuvalt kestusest, asutusest ja asukohast. Põhjalik uuring ja võrdlus aitavad potentsiaalsetel õpilastel valida koolid, mis vastavad nende isiklikele eesmärkidele.

Kuna see aste hõlmab paljusid valdkondi ja täiustab kõiki võimalusi, on tööhõivevõimalused järgnevatel aastatel kasvamas. Programmid valmistavad doktoriõppe lõpetanutele järgnenud akadeemilise uurimistöö karjääri. Arenenud kraadiga inimesed tagavad tihti erasektori positsioonide kogukondlikel ja mittetulunduslikel koolidel ning organisatsioonidel ja valitsusvälistel valitsusasutustel või valitsusasutustel. Populaarsed ametikohad hõlmavad kolledžites ja ülikoolides töökohti, administratiivseid töökohti või sõltumatuid uurimispositsioone, mis hõlmavad labori-, tegevus- või kontoritööd. Ettevõtte antropoloogid võivad juhtida turu-uuringute meeskonda, samas kui valitsuse seisukohad võivad keskenduda planeerimisele, turvalisusele, kaitsele ja loodusvarade haldamisele.

Kraadiõppeprogrammid pakuvad ülikoolid kogu maailmas. Interneti-põhised valikud võivad pakkuda paindlikku õppimist kaugseadmetele ja hõivatud ajakavadega inimestele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Lausanne Faculty of Biology and Medicine
Lausanne, Šveits

Täiustatud magistrikraad organismide ja populatsioonide bioloogias, ökoloogia, evolutsiooni ja kaitse vaatenurgast. Need erinevad lähenemisviisid võimaldavad integreerida orga ... +

Täiustatud magistrikraad organismide ja populatsioonide bioloogias, ökoloogia, evolutsiooni ja kaitse vaatenurgast. Need erinevad lähenemisviisid võimaldavad integreerida organisatsiooni väga laia tasandeid, alates geenist kuni kogukondadeni. Võimalikke spetsialiseerumisi on kolm: „Käitumine, majandus ja areng”, „Arvutusökoloogia ja evolutsioon” või „Geoteadused, ökoloogia ja keskkond”. -
MSc
Prantsuse
veebr 2023
Ülikool