Filter
Teadusmagistrikraadid
Hispaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Geograafia Hispaanias - Geograafia programmid Hispaanias Geograafia

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Geograafilised teadused on valdkond, kus uuritakse inimtegevust ning planeedi Maa füüsilist ülesehitust. Selle valdkonna tudengid võivad uurida ka nende kahe omavahelisi suhteid, lisaks ka andmeanalüüsiks kasutatavat tehnoloogiat.

Hispaania, ametlikult Hispaania Kuningriik, on suveräänne riik ja liikmesriigi Euroopa Liiduga. See asub Pürenee poolsaare edela-Euroopas. Hispaania ülikoolides reguleerida juurdepääsu oma kraadi ja nad määrata akadeemilise makse. Samuti võivad nad pakkuda mitteametlik magistri kraadi. Pealinn Madrid on võimalik kõige rohkem baare elaniku kohta iga Euroopa linn ja väga aktiivne ööelu.

Geograafia Hispaanias - Võtke MSc Hispaanias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Geograafia, Hispaania

Jaume I University (Universitat Jaume I)

See magistrikraadi jookseb üle kolme semestrit kaks esimest pühendatud programmi kursused, ning kolmas lõpetamist magistritöö. Aasta esimesel poolaastal kursustel Uji kes ... [+]

See magistrikraadi jookseb üle kolme semestrit kaks esimest pühendatud programmi kursused, ning kolmas lõpetamist magistritöö. Aasta esimesel poolaastal kursustel Uji keskendub uue tehnoloogia sisu ja põhi geograafilise informatsiooni. Aasta teisel poolel, Ülikooli Münster, õpilased võtavad teemasid põhi- ja geoinfosüsteemide teadus.

Kursused on õpetanud ka teisi olulisi teemasid, nagu projekti juhtimise ja uurimismeetoditest. Magistritöö on tihedalt seotud käimasolevad teadusuuringute projektid on üks partner ülikoolides. Eesmärk on see magistriõppe programm on traint spetsialistid georuumilist tehnoloogiaid, kiiresti kasvav ala spetsialistide nappuse; Seetõttu annab suurepärase võimaluse karjääri valdkonnas.... [-]

Hispaania Castellón de la Plana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles