Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Hädaolukordade juhtimine programmid Otsi top Hädaolukordade juhtimine programme siin! - Hädaolukordade juhtimine

Magistriõppe lõpetamise otsustamine on enamiku õpilaste jaoks isiklik otsus. Need, kes soovivad rohkem teavet akadeemilise aine kohta või kes soovivad konkureerida kõrgetasemeliste ametikohtade puhul, otsustavad sageli omandada magistrikraadi. Pärast bakalaureuseõppe lõpetamist on enamus tudengitel magistriõppe õppekava lõpetamiseks ligikaudu kaks aastat.

Mis on erakorralise juhtimise magistrikraad? Paljud õpilased näevad, et looduskatastroofid ja inimtekkelised kriisid on tõusuteel. Need, kes soovivad mängida olulist rolli kogukondade abistamisel nende olukordadega tegelemiseks, otsustavad sageli astuda hädaolukordade juhtimise magistrikraadi. Kuigi kaks programmi ei ole identsed, nõuab enamik õppekavasid õpilastel kursuste läbiviimist, mis hõlmavad juhirolli, bioloogilise ohu haldamist, õiguskaitset ja suhtlemist. Vahepeal valivad osalejad ka üksikisikute õppekavade ümberstruktureerimiseks valikained. Lõpuks võivad üliõpilased oma õpinguid lõpetada väitekirja koostamisega või täiendavate kursuste läbiviimisega.

Magistrikraad hädaolukordade juhtimise lõpetajates õpivad tavaliselt kriiside lahendamiseks organiseeritud ja läbimõeldud viisil. Programmid aitavad õpilastel arendada analüütilist mõtlemist, projekti planeerimist ja organisatsioonilisi oskusi, mida neil on vaja edukaks karjääriks.

Haigla juhtimise magistrikraadi omandamise kulud erinevad institutsioonist institutsiooni. Programmi kestus võib mõjutada ka üldist õppemaksu, tasusid ja muid kulutusi. Seepärast otsustavad teadlased õpilased põhjalikult uurimiskulud enne magistriprogrammi immatrikuleerimise otsustamist.

Hädaolukordade juhtimine on kasvav ja innovatiivne valdkond. Sellest tulenevalt konkureerivad hädaolukordade juhtimise magistriprogrammi lõpetajad nii olemasolevate kui ka uute positsioonide puhul. Tihtipeale valivad magistriõppes olevad isikud õiguskaitseametnikeks või politsei kapteniteks või sergeeriks. Teised lõpetajad jätkavad karjääri akadeemilistes ringkondades, töötades professorite, analüütikute ja planeerijatena. Samamoodi leiavad kogukonnajuhid, maakonna volinikud ja teised poliitilised liidrid tihtipeale oma põhiõpingute ajal omandatud teadmisi ja oskusi oma rollides kasulikuks.

Kuna haridusprogrammid on ajakohastatud, valivad paljud õpilased hariduse juhtimise magistrikraadi veebiprogrammi kaudu. Sellegipoolest võtavad mõned osalejad kursused traditsioonilises kolledžis. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Hädaolukordade juhtimine

Arkansas Tech University

Arkansase Tech Ülikooli hädaolukordade juhtimise osakond pakub kindlat tausta erakorralise juhtimise ja sisejulgeoleku alaste oskuste osas nagu valmisolek, leevendamine, ... [+]

Arkansase Tech Ülikooli hädaolukordade juhtimise osakond pakub kindlat tausta erakorralise juhtimise ja sisejulgeoleku alaste oskuste osas nagu valmisolek, leevendamine, reageerimine, taastamine, ennetamine, kaitse ja strateegiline koostöö. Erakorralise sektori, hariduse ja mitmesuguste valitsusasutuste ja -organisatsioonide - kohalike, riiklike, piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste - jaoks on kasvav nõudlus spetsialistide suhtes, kellel on haridus erakapitali juhtimise valdkonnas.

Seda programmi saab veebist lõpule viia.

See aste pakub eriprogrammi nii olemasolevatele karjäärinõustajatele kui ka neile, kes otsivad selles arenevas karjäärivaldkonnas erinevaid töövõimalusi. Õppekava rakendab multidistsiplinaarset lähenemist, mis on suunatud erakorralise juhtimise põhimõtetele ja kaasaegsetele tehnoloogiatele. EMHSi programmijuht toimib EMHSi kraadiõppeprogrammi alusel vastuvõetud üliõpilase nõunikuna. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Russellville
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles