$close

Filtrid

Kuva tulemused

Hispaania keel programmid Otsi top Hispaania keel programme siin! - Hispaania keel

Pärast bakalaureusekraadi lõpetamist otsustavad paljud õpilased jätkata magistriõpinguid. Selle õppetöö eesmärk on süveneda konkreetsesse teemasse. Tavaliselt õpivad üliõpilased magistrikraadi ühe või kahe aasta jooksul, kuigi koolilõpetaja võtab mõnikord kauem aega. Õpilased, kes kaaluvad pärast bakalaureuseõppe kursuste, küsivad sageli, mis on magistriõpe hispaania keele… Loe edasi

Pärast bakalaureusekraadi lõpetamist otsustavad paljud õpilased jätkata magistriõpinguid. Selle õppetöö eesmärk on süveneda konkreetsesse teemasse. Tavaliselt õpivad üliõpilased magistrikraadi ühe või kahe aasta jooksul, kuigi koolilõpetaja võtab mõnikord kauem aega.

Õpilased, kes kaaluvad pärast bakalaureuseõppe kursuste, küsivad sageli, mis on magistriõpe hispaania keeles? See programm annab õpilastele võimaluse edasi õppida hispaania keelt, kultuuri, ajalugu ja ühiskonda. Õpilased valivad sageli valdkonnad, mida nad sooviksid õppida, ühendades multidistsiplinaarse lähenemise oma õpingutele. Need, kes valivad keeleteaduse uurimist, õpivad sageli hispaania keele ajalugu, kuidas seda õpetama ja süntaksi kasutamist korrekteerima. Õpilasi, kes tegelevad kultuurilise kraadiga, uurivad Ladina-Ameerika ja Pürenee poolsaare valitsemis-, majandus- ja sotsiaalsüsteeme.

Hispaania keele magistriprogrammi lõpetanud üliõpilased õpivad erinevaid oskusi. Tavaliselt arendavad õpilased mitte ainult oskust rääkida hispaania keelt vabalt, nad õpivad kriitiliselt mõtlema ja ideid korraldama. Need olulised oskused peaksid aitama õpilastel nii oma isiklike elude kui ka professionaalsete karjääride kaudu, hõlbustades nende suutlikkust suhelda ja tõhusalt mõelda.

Hispaanias magistrikraadi omandamise kogukulu on erinev sõltuvalt asutusest, programmi kestusest, õppejõust ja muudest teguritest. Huvitatud õpilased peaksid põhjalikult uurima kooli ja programmi, et paremini mõista kõiki sellega seotud kulusid.

Hispaania keele magistriprogrammi lõpetajad on sageli sobivad mitmesuguste töökohtade jaoks. Tavaliselt tegelevad nad haridusega, kes õpetavad teisi tudengeid hispaania keelt kui keskkooliõpetajaid või kolledžite professoreid. Teised lõpetajad töötavad valitsuses, diplomaadid, suursaadikud, assistendid ja konsulaadid. Mõned koos Hispaania magistrikraadiga töötavad rahvusvahelises äris müügijuhina, lepingulised läbirääkijad või rahvusvahelised kaubandus esindajad. Hispaania keele ja kultuuri tugeva aluse puhul on lõpetajatele üldiselt konkurentsivõimeline maailmaturul.

Õpilased võtavad magistriõppesse Hispaania keele kursused üle maailma. Lisaks tavapärases klassiruumis krediidi taotlemisele, kasvab üliõpilaste arv veebiklubide arvu. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
Washington, Ameerika Ühendriigid

Hispaania keele magistriõppekava pakub hispaania keelt õppivatele õppeprogrammidele. Kandidaadid mõlema kraadi võivad valida programmi rõhuasetusega kas Hispaanlane kirjandus ... +

Hispaania keele magistriõppekava pakub hispaania keelt õppivatele õppeprogrammidele. Kandidaadid mõlema kraadi võivad valida programmi rõhuasetusega kas Hispaanlane kirjandus ja kultuuriuuringud või hispaania keeleteadus. -
MSc
Täiskoormus
Inglise
Ülikool