MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Üha enam ettevõtteid aru, et edu sõltub nende võimet pakkuda unikaalset väärtust oma klientidele: toodete ja teenuste kliendid hindavad ja silma paista konkurentide pakutavatest. Distsipliini strateegilise turustamise keskendub selle protsessi ja on seetõttu olulise tähtsusega ettevõtted. Master 's in Marketing programmi viib teid reisile, kus te väljakutse ise vaadata kaugemale valdkondades turustamise teooria, turundusuuringute ja kaubandustava. Õpid mõelda trategically, seega mõista, kuidas kõrgema väärtuse saab luua klientide ja teiste sidusrühmadega, et saavutada organisatsiooni eesmärgid.

Miks VU Ülikooli Amsterdam

Keskendu turundusstrateegia
Magistriõppe Marketing VU University Amsterdam on spetsialiseerunud programm, mille sisemine rõhku strateegilise küsimusi. Mõistmise pikaajalist mõju turustamise kaugemale lühiajalise kasumi on oluline programmi. See on suunatud poole tõlkimine turustamise teooria praktikas abil juhtumiuuringuid, praktilisi ülesandeid ja muude praktiliste tegevuste.

Koostöö ja vahetus
Magistriõppes iseloomustab stimuleeriv akadeemiline töökeskkonda, kus suhtlemine kaasõpilaste ja õppejõud aitab teil arendada akadeemilise ja praktilisi oskusi, mida on vaja täita programmi edukalt. Aasta esimesel poolaastal see interaktsioon on peamiselt keskendunud lahendada praktilisi turustamise probleemid, samas kui teisel poolel intensiivne suhtlemine õppejõud on tagatud ajal akadeemilisi seminare ja individuaalse väitekirja järelevalve.

Töö eksperdid
Meie õppejõud on aktiivsed teadlased, kes avaldab juhtiv akadeemilistes ajakirjades teemadel nagu innovatsioon, tarbijakäitumine, kultuuridevaheline teadusuuringute, turustuskanalite geomarketing või teenuste turustamise. Suheldes meie professorid siis tuleks julgustada, inspireeritud ja vaidlustada uuendusi ja vaata kaugemale praeguse tarkust. Veelgi enam, meie õppejõud ei usu turundus teadus, mis on rangelt eraldatud reaalses maailmas. Selle asemel vaadata turundus keeruline teadusliku uurimise, mis vajab mõjutada - ja mõjutada - dünaamiline ühiskond me elame. Ühendades tipptasemel teadusuuringud ja praktiline tähtsus on oluline teaduskonna, ja see saab olema tohutu kasu teile kui õpilane programmis.

Karjäärivõimalused

Paljud lõpetajad Master in Marketing programmi leida tööd turunduse juhtimine või turu-uuringute, näiteks tootejuht, turundusjuht, kontohaldurile või turu teadlane suur rahvusvaheline korporatsioon või väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete sektoris. Pärast magistriõppesse, parimate tudengite võiksite kaaluda õppivale PhD tasemel. Praktikandina assistent, võite saada doktorikraad neli aastat järelevalve all professor.

Vastuvõtutingimused ja kohaldamine

Võite saada vahetu juurdepääs magistriõppesse Marketing koos ülikooli bakalaureuse kraadi majandusteaduses, ärijuhtimise või ökonomeetria, kui olete edukalt läbinud arenenud kursused turundus, tarbijakäitumine ja (Marketing) Uurimismeetodid, mille tunnistajaks põhjalikud teadmised standard kirjanduse allpool loetletud (või selle ekvivalent).
Taotlejad peavad olema tuttavad valdkonnad, mille turustamine on rakendatud, nagu International Marketing, teenuste turundus, Business Marketing või Consumer Marketing. Standard kirjanduse soovituslik sisu neis valdkondades on loetletud allpool:
turundus Kotler, Marketing Management (Prentice Hall, 2003 või üks uuemaid väljaanne)
Tarbijakäitumine Solomon et al., Tarbijakäitumine; Euroopa perspektiivist (Prentice Hall, 2006)
Kardeş, tarbijakäitumine ja juhtkonna otsuste tegemisel (Prentice Hall, 2002)
(Marketing) Uurimismeetodid Juuste, Bush ja Ortinau, Marketing Research (2009)
Cooper, DR ja PS Schindler, Business uurimismeetodid (Mc Grawhill, 2003)
Malhotra NK ja D. Birks, Marketing Research: Kohaldatav lähenemine (Prentice Hall, 2006)
Teenuste turundus * Czinkota ja Ronkainen, International Marketing, 8. väljaanne (International Student Edition, Thomson Lõuna-Lääne, 2007). ISBN 0-324-31702-6
Kasper, tv, PJC van Helsdingen ja W. de Vries jr., Teenused Marketing Management: rahvusvaheline perspektiiv (Wiley, 1999)
Viimati uuendatud May 2017

Teave kooli kohta

VU Ülikooli Amsterdam soovib olla inspireeriv, uuendusliku ja kaasatud. &nbsp Innustav VU Ülikooli Amsterdam on tööd, et tagada kõigile oma kursuste ühed parimad riigis. VU Ülikooli Amsterdam pak ... Loe edasi

VU Ülikooli Amsterdam soovib olla inspireeriv, uuendusliku ja kaasatud. &nbsp Innustav VU Ülikooli Amsterdam on tööd, et tagada kõigile oma kursuste ühed parimad riigis. VU Ülikooli Amsterdam pakub inspireerivaid õpikeskkonna suudavad pakkuda õpilastele kõige sobivam muidugi nende vajadustele. &nbsp Uuenduslik VU Ülikooli Amsterdam tähistab kõrge kvaliteediga, rängad, uuendusliku ja sotsiaalselt suunatud teadusuuringuid. Ülikoolil on mitmeid juhtivatele uurimisrühmadele, kes kõik naudivad rahvusvahelist tunnustust. Viimastel aastatel on suutlikkust ja asjatundlikkust on kokku pandud suurte programmide, mis võimaldab suhtlemist eri distsipliinide tuleb täielikult ära kasutada. &nbsp Seotud Sõidukiüksuse päritolu on juurdunud ristiusu. See on põhjus, miks me hoiame nii suurt tähtsust meie sotsiaalset rolli. Oleme seisukohal, et akadeemiline töö ei saa vaadelda lahus ühiskonna vajadusi seoses standardite väärtusi, filosoofia ja religioon. &nbsp&nbsp VU Ülikooli Amsterdami Ülikool, Majandusteaduskond &nbsp Matemaatika Ökonomist püüab ühendada kvaliteetse hariduse tipptaseme teadusuuringute. Matemaatika on suurim teaduskond VU Ülikooli Amsterdam. FEWEB mahutab umbes 4000 üliõpilast, 1450 kraadiõppe üliõpilaste ja 460 töötajat. Teadustöötajate on professorid, õppejõud, teadlased ja PhD's, ja on ühendatud eri osakonnad. Abipersonal majutatakse ülikooli talitus. Teaduskonna juhatus viib teaduskonna. &nbsp&nbsp Amsterdam &nbsp Amsterdam on suurim kontsentratsioon üliõpilaste ja noorte Hollandis. Õppimine või töötamine VU Ülikooli Amsterdam pakub sulle võimalust uurida erinevate kultuuri-, spordi-ja ühiskondlikus tegevuses käesoleva linn. Kogu elanike arv on umbes 750,000. Holland on tuntud oma kõrge elatustaseme. Amsterdam, kapitali Holland, on kompaktne ja kasutajasõbralik linn. Amsterdam on palju pakkuda: erinevaid elamurajoone, rahvusvahelised koolid, rahvusvahelise sotsiaalse klubid, kultuur, (vesi) spordi-, golfiväljakute ja paljud teised puhkevõimalused. Näita vähem