Filter
Teadusmagistrikraadid
Puerto Rico Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Infosüsteemid Puerto Ricos - Infosüsteemid programmid Puerto Ricos Infosüsteemid

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Infosüsteemid on õppevaldkond, mis pakub tudengitele haridust, mis neile tulevikus kasu toob. Loengud on seotud ärinduse ja arvutiteaduse kombinatsioonidega, et õpetada tudengitele olemasoleva info analüüsi meetodeid ning tulemuste rakendamist ärinduses.

On mitmeid institutsioone kõrgkoolide asub kogu Puerto Rico, kus ülikooli Puerto Rico on vanim ja suurim. Selle territooriumil USA kodanikud võivad omada juurdepääsu lisavõimalusi haridus.

Infosüsteemid Puerto Ricos - Võtke MSc Puerto Ricos. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Infosüsteemid, Puerto Rico

University of Puerto Rico - Río Piedras

Puerto Rico ülikooli infoteaduste magistriprogrammi pakutava valdkonna kutsikooli eristatakse akadeemiliselt koolitatud spetsialistidelt, kes vastavad uutele suundumustel ... [+]

Puerto Rico ülikooli infoteaduste magistriprogrammi pakutava valdkonna kutsikooli eristatakse akadeemiliselt koolitatud spetsialistidelt, kes vastavad uutele suundumustele teabe ja ühiskonna nõudmiste vallas. Programmi akrediteerib American Library Association. Õppekava programm on 36 ainepunkti, mis sisaldab ühist pagasit:

kaks rõhuasetust: üks raamatukogunduse ja infoteaduse alal ning teine ​​teadmiste juhtimine;kolm valdkondadevahelist lähenemist: tõenditel põhinev tava ja probleemipõhine õpe; ning uute info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate uurimine;komponent, mis on määratletud ühe või mitme arsti juhtimisel nurgakivi (seminar teadmiste ja pädevuste integreerimiseks); jaelektroonilise professionaalse portfelli arendamine.... [-]
Puerto Rico San Juan
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles