close

Filtrid

Kuva tulemused

Inimökoloogia programmid Otsi top Inimökoloogia programme siin! - Inimökoloogia

Magistrikraad, mis on lühendatud magistrikraadiga, on teaduspõhine kraad kas teaduses või tehnoloogias. Paljudel üliõpilastel on nendega seotud magistrikraad ja nende taseme teenimine võib teile ette valmistada algtaseme tööd erialal. Mis on inimese ökoloogia magistrikraad? Ökoloogia ühendab mitu valdkonda, nagu geograafia, sotsioloogia, ajalugu, majandus ja antropoloogia. Praegu uuri… Loe edasi

Magistrikraad, mis on lühendatud magistrikraadiga, on teaduspõhine kraad kas teaduses või tehnoloogias. Paljudel üliõpilastel on nendega seotud magistrikraad ja nende taseme teenimine võib teile ette valmistada algtaseme tööd erialal.

Mis on inimese ökoloogia magistrikraad? Ökoloogia ühendab mitu valdkonda, nagu geograafia, sotsioloogia, ajalugu, majandus ja antropoloogia. Praegu uuritakse ka selles valdkonnas, kuidas inimesed suhtlevad tehnoloogia ja loodusega. Mõned kursused käsitlevad ressursside tarbimist, sotsiaalset identiteeti ja globaalset poliitikat. Mõned koolid keskenduvad selle astme suhtlemisele erinevate elanikkonnarühmade vahel, teised keskenduvad inimeste ja keskkonna suhete parandamisele. Samuti on ettevõttes keskendutud näiteks tarbijate teadusele.

Kolm oskust, mida võite õppida inimeste ökoloogia ajal, on CAD-oskus, turundustehnikateadmised ja probleemide lahendamise oskused. Arenenud arvutiprogrammi (nt CAD) kasutamine sageli tähendab, et üldiselt on teil arvutitega üldiselt mugavam. Turunduse ja probleemide lahendamine aitab teil luua isiklikke suhteid.

Inimkeskkonna magistriõppe eelarve koostamisel on palju tegureid, mida tuleb kaaluda. Kui sa reisid kooli käima, on üks võimalik maksumus eluaseme. Seda ja muid kulusid, näiteks toitu ja õpikuid, võib sageli vähendada stipendiumi või stipendiumi saamiseks.

Nii paljude kättesaadavate teadustöödega inimkonna ökoloogia kraad võib tuua teid mitmesuguseid karjäärivõimalusi. See aste on soovitav arenguabi, keskkonnajuhtimise, teadustöö, hariduse ja ajakirjanduse valdkonnas. Sellesse astmesse kuuluvad töötajad on ülikoolid, tekstiilitootjad, muuseumid ja kogukonnapõhised organisatsioonid. Mõnikord on see magistrikraad täiendava uuringu läbiviimiseks, seega võite kaaluda oma hariduse jätkamist toitumise, õiguse või muude teemade osas.

Kogu maailmas on ökoloogia osakondi kool, nii et otsustage, mis on teie haridusele oluline. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
format_list_bulleted Filtrid
Lund University
Lund , Rootsi

Magistriprogramm Inimese ökoloogia: kultuur, jõud ja jätkusuutlikkus (CPS) on suunatud õpilastele, kes soovivad omandada kõrgtehnoloogilisi teadmisi inimökoloogia alal. Kutsea ... +

Magistriprogramm Inimese ökoloogia: kultuur, jõud ja jätkusuutlikkus (CPS) on suunatud õpilastele, kes soovivad omandada kõrgtehnoloogilisi teadmisi inimökoloogia alal. Kutsealade näited hõlmavad haridust, ajakirjandust, keskkonnajuhtimist, tööd valitsusasutustes ja rahvusvahelistes agentuurides ning arenguabi. -
MSc
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin