Filter
Teadusmagistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Inseneridisain Aasias - Inseneridisain programmid Inseneridisain Aasias

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Valdkonnas projekteerimisfirmad, teadmisi kombineeritakse erinevatest valdkondades ja toota funktsionaalne kujunduse. Sõltuvalt programmi, õpilased võivad õppida, kuidas integreerida elektri-, mehaaniline ja elektrooniline tehnoloogia ühte toodet.

Nagu suurim ja kõige suurema rahvaarvuga mandril maailmas, Aasia koosneb mitmesuguseid etnilisi rühmi, kultuuride, keskkonna, majanduse, ajaloolised sidemed, ja valitsusväliste süsteeme.

Inseneridisain Aasias - Võtke Inseneridisain Aasias. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Inseneridisain, Aasia

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Izmir University of Economics

Urban tehiskeskkonna on muutmas kohalike ja maailma mastaabis tõttu edusamme info- ja hoone tehnoloogiad. Selle mõju ümberkujundamise igapäevaelu ja ruumi kvaliteeti nõua ... [+]

Urban tehiskeskkonna on muutmas kohalike ja maailma mastaabis tõttu edusamme info- ja hoone tehnoloogiad. Selle mõju ümberkujundamise igapäevaelu ja ruumi kvaliteeti nõuab pidevat uuendamist arhitektuurne diskursuse ja praktika. Disain diskursus 20. sajandil ning tavapäraseid meetodeid ja lähenemisviise, mis eristavad arhitektuurne teadus- ja arhitektuuri ei ole täielikult kehtivad arhitektuursed tootmine 21. sajandil. Arhitektuurne projekteerimine praktika peab olema üles ehitatud uuesti kui protsessi ja uurimismeetodeid.

Advanced Architectural Design programmi Department of Architecture Izmir University of Economics on disainipõhistel-uurimisprogrammi, mille eesmärgiks on edendada diskursuse arhitektuuri abil projekteerimine. Seega programm pakub stuudio õppekava, kus disain stuudio on laboratoorium keskendunud arenenud disaini mõtlemine kolm peamist rühma:... [-]

Türgi Izmir
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles