Filter
Teadusmagistrikraadid
Türgi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Inseneridisain Türgis - Inseneridisain programmid Türgis Inseneridisain

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Valdkonnas projekteerimisfirmad, teadmisi kombineeritakse erinevatest valdkondades ja toota funktsionaalne kujunduse. Sõltuvalt programmi, õpilased võivad õppida, kuidas integreerida elektri-, mehaaniline ja elektrooniline tehnoloogia ühte toodet.

Türgi, ametlikult Türgi Vabariigis on mandritevaheliste riik, mis asub enamasti Anatolia Lääne-Aasias ja Ida-Traakia Kagu-Euroopas. Paljud Türgi ülikoolides (nii avaliku kui erasektori) osalevad üleeuroopalisel üliõpilasvahetuse (Socrates, Erasmus, jms). Mõned on ka kokkulepped kolmandate Euroopa ülikoolide ka.

Inseneridisain Türgis - Võtke MSc Türgis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Inseneridisain, Türgi

Izmir University of Economics

Urban tehiskeskkonna on muutmas kohalike ja maailma mastaabis tõttu edusamme info- ja hoone tehnoloogiad. Selle mõju ümberkujundamise igapäevaelu ja ruumi kvaliteeti nõua ... [+]

Urban tehiskeskkonna on muutmas kohalike ja maailma mastaabis tõttu edusamme info- ja hoone tehnoloogiad. Selle mõju ümberkujundamise igapäevaelu ja ruumi kvaliteeti nõuab pidevat uuendamist arhitektuurne diskursuse ja praktika. Disain diskursus 20. sajandil ning tavapäraseid meetodeid ja lähenemisviise, mis eristavad arhitektuurne teadus- ja arhitektuuri ei ole täielikult kehtivad arhitektuursed tootmine 21. sajandil. Arhitektuurne projekteerimine praktika peab olema üles ehitatud uuesti kui protsessi ja uurimismeetodeid.

Advanced Architectural Design programmi Department of Architecture Izmir University of Economics on disainipõhistel-uurimisprogrammi, mille eesmärgiks on edendada diskursuse arhitektuuri abil projekteerimine. Seega programm pakub stuudio õppekava, kus disain stuudio on laboratoorium keskendunud arenenud disaini mõtlemine kolm peamist rühma:... [-]

Türgi Izmir
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles