Osakoormus Inseneriteadus Küpross - Inseneriteadus programmid Küpross Inseneriteadus

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.Inseneriõpe hõlmab masinate ja süsteemide disaini, optimeerimist, hooldamist ning loomist. Tudengid võivad õppida erinevate teemade kohta, näiteks matemaatika, disain ja isegi edasijõudnud taseme probleemi lahendamine.Küpro… Loe edasi

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Inseneriõpe hõlmab masinate ja süsteemide disaini, optimeerimist, hooldamist ning loomist. Tudengid võivad õppida erinevate teemade kohta, näiteks matemaatika, disain ja isegi edasijõudnud taseme probleemi lahendamine.

Küpros asub kirdenurgas Vahemeres. See on suuruselt kolmas saar Vahemeres. Küpros on teadaolevalt sünnikodu Aphrodite (Venus) Kreeka jumalanna armastuse.

Osakoormus MSc Küpross - Võtke Osakoormus MSc Küpross. Kõik Osakoormus MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Näita vähem
University of Nicosia
Nicosia, Cyprus + 1 Rohkem

M.Sc. Inseneri juhtimine on interdistsiplinaarne magistriõppe programm, mis töötab juhtimise osakonna all

M.Sc. Inseneri juhtimine on interdistsiplinaarne magistriõppe programm, mis töötab juhtimise osakonna all Näita vähem
MSc
01 September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Inglise
ülikoolis