Filter
Teadusmagistrikraadid
Taani Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Inseneriteadus Taanis - Inseneriteadus programmid Taanis Inseneriteadus

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Inseneriõppe programm on suurepärane viis avastamaks rohkem selle valdkonna ning inseneriteaduse kohta. Tudengid võivad omandada teadmisi konkreetse teema kohta või õppida inseneriteadust üldiselt ning võivad ka uurida reaalmaailma tehnikaprobleeme ja nende lahendusi.

Vaatamata oma väike elanikkond, Taani looja üks maailma 's kõige uuenduslikumaid riikides tänu suurt rõhku teadus-ja kvaliteetne haridus. Sul on ka õppimine turvaline, sõbralik ja innovatsioonil põhineva keskkonna.

Inseneriteadus Taanis - Võtke MSc Taanis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Inseneriteadus, Taani

University of Southern Denmark

Uurida magistrikraadi Optics, andurid ja nanotehnoloogia, sul peab olema asjakohane bakalaureuse kraadi (kolm aastat eelmise uuringu ülikooli tasemel jooksul sarnane va ... [+]

Uurida magistrikraadi Optics, andurid ja nanotehnoloogia, sul peab olema asjakohane bakalaureuse kraadi (kolm aastat eelmise uuringu ülikooli tasemel jooksul sarnane valdkonnas).

[-]
Taani Odens
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Denmark

Õpingute ajal leiad vastuse sellele, miks ja kuidas tehnoloogia toimib - ja lõpetajana võiksite näiteks kasutada neid teadmisi, et arendada ... ... [+]

Akustika ja signaalitöötlus on üks kahest erialast, mis on kättesaadavad füüsika ja tehnoloogia valdkonna magistrantidele. Õpingute ajal leiad vastuse sellele, miks ja kuidas tehnoloogia toimib - ja lõpetajana võiksite näiteks kasutada neid teadmisi suurepäraste ja kvaliteetsete kuuldeaparaatide, mikrofonide või valjuhääldite arendamiseks.

Programmi struktuur

See on kaheaastane magistrikraad. Akustika ja signaalitöötluse magistrikraadi õppimiseks peab teil olema asjakohane bakalaureusekraad (kolm aastat eelmise ülikoolitaseme uuringust sarnases valdkonnas). Akustika ja signaalitöötlus on üks kahest võimalikust spetsialiseerumisest füüsika ja tehnoloogia valdkonnas (teine on optika, andurid ja nanotehnoloogia)... [-]

Taani Odens
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Denmark

Õpilased osalevad oluliselt klassis ja viia läbi projekti tööd väikestes rühmades. Inglise keele oskus. ... [+]

Õpilased osalevad oluliselt klassis ja viia läbi projekti tööd väikestes rühmades.

Inglise keele oskus.

[-]
Taani Sønderborg
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles