Filter
Teadusmagistrikraadid
Holland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Investeeringud Hollands - Investeeringud programmid Hollands Investeeringud

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Hariduse investeeringud võivad olla väga väärtuslikuks Nende tänapäeva, aidates õpilastel omandada karjääri oma valikul. Mõned kõige levinumad ametid neile, kes on läbinud selle liini uuring investeerimine konsultant, finantsnõustaja ja finantsplaneerimise analüütik.

Holland on komponent riigi Madalmaade Kuningriik, mis koosneb kaheteistkümnest provintsides Loode-Euroopa ja kolm saart Kariibi mere piirkonnas. Inglise keelt õpilased ei ole probleeme leida sobivaid kursusi. Rahvusvahelistele üliõpilastele kohaldatakse Madalmaade ülikooli, mitu stipendiumid on saadaval.

Investeeringud Hollands - Võtke MSc Hollands. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Investeeringud, Holland

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Finantsotsuste tegemise juhtimise perspektiiv. MSc Finance ... [+]

Miks MSc Finance

Finantsotsuste tegemise juhtimise perspektiiv. MSc Finance

Kes see programm on?

Viimaste bakalaureuseõppe lõpetajate jaoks äri-, majandus-, rahandus- või raamatupidamisalastes küsimustes tegeleb finantsjuhtimise seisukohast finants- ja investeerimisvaldkonna ühe-aastase (12-kuulise) täistööajaga MSc kvalifikatsioon finants- ja investeerimisvaldkonnas.

Mida see programm pakub?

Mitmekülgseid teemasid käsitledes õpetab see mõni Euroopa auväärseimatest akadeemikutest ühes Euroopa tipptasemel ärikoolist. Programm pakub põhjalikke teadmisi teoreetilistest ja praktilistest perspektiividest. Suur valik valikainete valikuvõimalusi võimaldab oma õppekava ülesehitust oma huvide jaoks. Lõpetamisel saavad õpilased RSM-i magistrikraadi finantsides... [-]

Holland Rotterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles