Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Islami uuringud programmid Otsi top Islami uuringud programme siin! - Islami uuringud

Õpilased, kes teenivad MSc-lühendatult alates Master of Science-teha, näidates oma täiustatud meisterlikkust teadusteema. See lõpetaja tasemel kraadi annab õpilastele jätkata doktoriõppe uurimus või jätkata karjääri valdkonnas.

Mis on hariduselt Islami Studies? MSc Islamic Studies võimaldab õpilastel süveneda intensiivne uurimine Koraan, õpetused Muhammad ja tänapäeva seisu moslemi usku. Samuti annab õpilastele ajaloolise ja globaalses kontekstis. Koraani ja enamik religioon teised olulised tekstid on kirjutatud araabia, õpilased võivad oodata keelt õppima ulatuslikult ka. Võite eeldada, et võtta klasside nagu History of Koraan islami ajalugu ja antropoloogia islam. Need kursused on arenenud ja keskenduda teoreetilise mitte sissejuhatav perspektiive.

MSc Islamic Studies saavad mõne õpilase, kes tahab, et paremini mõista islamit ja selle konteksti ajaloolisi ja kaasaegseid seaded. Lõpetajad programm saab kasutada oma teadmisi erinevaid seadeid professionaalselt ja isiklikult.

Maksumus programm on sõltuv erinevaid muutujaid. Võite saada hinnanguline maksumus käimist, aga ühendust ülestunnistusi kontoris kooli soovite osaleda.

MSc Islamic Studies on hea ettevalmistus mitmeid karjääri. Sa tõenäoliselt olema pädev õpetama keskkooli või ülikooli tasandil tunnid usu, või panna oma teadmised kasutada kirjutades ja uurides teema. Lisaks koolid, võite leida töövõimaluste mittetulundusühingutel ja uurimisasutused. Kõik need kohad võivad olla kasutusel oma teadmisi islami ja kultuuri ning neil võib olla sa ametikohal töötada, mis sisaldavad haardega, õpetamise või kirjalikult.

Võite teenida MSc Islamic Studies erinevatest koolidest ja mõned neist pakuvad paindlikke osalise tööajaga ja online-uuringu võimalusi. Et rohkem teada saada, otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Islami uuringud

University of Edinburgh - School of Literatures, Languages and Cultures

Te saate arenenud, interdistsiplinaarse arusaama islami Lähis-Ida ajaloost, kaasaegsest poliitikast ja kultuurist ning uurite selle valdkonna erinevate valdkondade taga o ... [+]

Programmi kirjeldus

Te saate arenenud, interdistsiplinaarse arusaama islami Lähis-Ida ajaloost, kaasaegsest poliitikast ja kultuurist ning uurite selle valdkonna erinevate valdkondade taga olevaid paradigmasid.

Tunnustatud Ühendkuningriigis ja rahvusvaheliselt juhtivaks uurimis- ja bakalaureuse- ja magistriõppeasutuseks on meie osakond hästi varustatud. Me oleme koduks Alwaleedi keskusele, mis on osa rahvusvahelisest keskuste võrgustikust, mis on pühendatud parema vastastikuse mõistmise edendamisele islamimaailma ja lääne vahel. Meil on uhke muljetavaldav praeguste ja arhiivimaterjalide raamatukogu.

Programmi struktuur

Programm ühendab seminaritöö, suulised ettekanded ja esseed. Te täidate ühe kohustusliku kursuse, kaks uurimiskursust ja kolm valikuvõimalust kahe semestri jooksul, millele järgneb iseseisvalt uuritud väitekiri.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
Võta kooliga ühendust
Inglise,Pärsia,Türgi,Araabia
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles