Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlik areng Ameerika Ühendriigids - Jätkusuutlik areng programmid Ameerika Ühendriigids Jätkusuutlik areng

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Jätkusuutlik areng Ameerika Ühendriigids - Võtke MSc Ameerika Ühendriigids. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Jätkusuutlik areng, Ameerika Ühendriigid

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Leuphana University of Luneburg

Säästvat arengut peetakse üheks 21. sajandi ülemaailmseks peamiseks ühiskondlikuks väljakutseks - see on suures osas vaieldamatu. Samas on veel ebaselge, millises suunas, ... [+]

LühidaltKraad: Magistrikraad (M.Sc.) Leuphana Ülikoolist ja Arizona Riiklikust ÜlikoolistTaotluse esitamise etapp: 1.4. - 1.6.Tüüp: järjestikune, piiratudÕppekohad: 10Õpingute algus: 1. oktooberUuringu ulatus: 120 AP pärast ECTSStandardne õppeperiood: 4 semestritÕppekeel: inglise keelSemestri panus: ca. 353 eurot Leuphana ülikoolis Lüneburgis ja ca. 1350 USA dollarit (sh kohustuslik tervisekindlustus) Arizona Riiklikus ÜlikoolisUuringu asukoht: Lüneburg (1., 2., 4. semester) ja Arizona (3. semester)

Säästvat arengut peetakse üheks 21. sajandi ülemaailmseks peamiseks ühiskondlikuks väljakutseks - see on suures osas vaieldamatu. Samas on veel ebaselge, millises suunas, millistes sotsiaalsetes ja ökoloogilistes tingimustes ning milliste strateegiatega on võimalik ja milliseid jätkusuutlikke arengusuundi võtta. Need küsimused on rahvusvahelise, interdistsiplinaarse ja transdistsiplinaarse, teadusele orienteeritud ja probleemiga seotud magistriprogrammi lähtepunktiks ülemaailmses säästva arengu teaduses.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles