Filter
Teadusmagistrikraadid
Rootsi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlik disain Rootsis - Jätkusuutlik disain programmid Rootsis Jätkusuutlik disain

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Jätkusuutliku disaini uuring võib hõlmata inimesi loomingulistes ja uuenduslikes suundades pikaajaliste ressursside kaitseks erinevates tööstusharudes ja toodetes. Õpilasi võib julgustada olemasolevaid meetodeid, et edendada jätkusuutlikkust või kavandada ja välja töötada uusi lähenemisviise, mis kasutavad loodusvarasid tõhusamalt.

Rootsi, ametlikult Rootsi Kuningriigi, on Skandinaavia riik Põhja-Euroopas. Rootsi piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taanile sild-tunnel üle Sundi. Rootsi on arenenud postindustriaalse ühiskonna arenenud heaoluriik. Elatustase ja eluiga on ühed maailma kõrgeimad.

Jätkusuutlik disain Rootsis - Võtke MSc Rootsis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Jätkusuutlik disain, Rootsi

Lund University

Lund University on rahvusvaheliselt tuntud energiatõhusate hoonetega seotud kõrgekvaliteediliste teadusuuringute poolest. Meie teadmised on keskendunud kogu hoone perspek ... [+]

Hooned vastutavad suure osa meie ülemaailmsest energiatarbimisest. Energiatarbimine on tegelikult hoone globaalse keskkonnajalajälje peamine määraja , arvestades selle kogu kasutusiga.

Lund University on rahvusvaheliselt tuntud energiatõhusate hoonetega seotud kõrgekvaliteediliste teadusuuringute poolest. Meie teadmised on keskendunud kogu hoone perspektiivile, mis arvestab nii elanike vajadusi kui ka nende mugavust ja tervist. Ülikooli arenenud teadusuuringud ja tihedad sidemed ehitustööstusega loovad suurepärase aluse tugevale magistriprogrammile, mille põhitähelepanu on suunatud ehitistele.

Meie õpilased lõpetavad kõrgtehnoloogiliste teadmiste, oskuste ja pädevustega energiatõhusate ja keskkonnasõbralike hoonete kujundamise valdkonnas küttega domineerivas kliimas. Meie eesmärk on koolitada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste , kes aitavad märkimisväärselt kaasa energiatõhusate hoonete projekteerimisele, ehitamisele või renoveerimisele ning taastuvenergiaga varustamisele, aidates sellega arvestada arhitektuuri ja keskkonda, elanike käitumist, vajadusi, tervist mugavus ja üldine ökonoomsus.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linköping University

See programm pakub stuudiopõhist, interdistsiplinaarset lähenemisviisi disainilahendustele, lahendades ühiskondlikke probleeme. Väljakujunenud ja uuenduslikud disainilahe ... [+]

Kas olete huvitatud sellest, mis tunne on õppida LiU-s? Liituge meiega, et vestelda sellest, mis tunne on elada ja õppida meie ülikoolilinnakutes Rootsis. Pakume nii tulevastele kui ka vastuvõetud kraadiõppuritele aastaringselt tasuta veebiseminare ja salvestusi. Lisateabe saamiseks klõpsake siin !

Algus: sügis 2020Õppekoht: LinköpingTase: teine tsükkelRakenduskood: LIU-91129

See programm pakub stuudiopõhist, interdistsiplinaarset lähenemisviisi disainilahendustele, lahendades ühiskondlikke probleeme. Väljakujunenud ja uuenduslikud disainilahendused on ühendatud ülikoolilinnade ainulaadse koostööga.

Ettevõtted, organisatsioonid ja valitsusasutused seisavad silmitsi üha keerukamate väljakutsetega, mis nõuavad uuenduslikke lähenemisviise. Üha enam loodetakse disaini valdkonnas leida vastuseid ja aidata saavutada edusamme. Selle programmi eesmärk on koolitada kvalifitseeritud ja enesekindlaid disainereid, kes suudavad siseneda nendesse keerulistesse kontekstidesse, võtta endale juhtrolli ja luua ühiselt tahkeid jätkusuutlikke lahendusi.... [-]

Rootsi Linköping
September 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles