Filter
Teadusmagistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkus Aasias - Jätkusuutlikkus programmid Jätkusuutlikkus Aasias

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Üliõpilased, kes täidavad osa oma kraad Aasia kasvavad numbrid. Praegu on teine ​​ja kolmas majandus on Aasias. Ilma piiranguteta, õpilased on kirjeldatud oma aja Aasias on parim kogemus elus. Täna, kolm neljast kõige tihedamini asustatud riike maailmas on Aasia: Hiina, India ja Indoneesia.

Jätkusuutlikkus Aasias - Võtke Jätkusuutlikkus Aasias. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Jätkusuutlikkus, Aasia

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Hamad bin Khalifa University

جامعة حمد بن خليفة säästva keskkonnaprogrammi جامعة حمد بن خليفة eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikud teadmised säästva keskkonnaga seotud teemade kohta, sealhulgas i ... [+]

جامعة حمد بن خليفة säästva keskkonnaprogrammi جامعة حمد بن خليفة eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikud teadmised säästva keskkonnaga seotud teemade kohta, sealhulgas inimarengu mõju keskkonnale, reostuse põhjused ja tagajärjed, selle kontrollimise võimalused ja loodusressursside ülemaailmse elanikkonna kasvu mõju. Programmi kaudu korraldavad õpilased uuenduslikke ja sihipäraseid keskkonnauuringuid, keskendudes jätkusuutliku arengu toetamisele. Multidistsiplinaarse kursuse õppekava loob alusteadmisi, mis omakorda arenevad koos keskkonnaarengutega ja aitavad pakkuda lõpetajale vahendeid mitmete karjäärivõimaluste jälgimiseks.

Programmi fookus:... [-]

Katar Doha
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles