Filter
Teadusmagistrikraadid
Austraalia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkuse uuringud Austraalias - Jätkusuutlikkuse uuringud programmid Austraalias Jätkusuutlikkuse uuringud

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Jätkusuutlikkus tundub olevat ülemaailmne liikumine, kuna paljud riigid üritavad liikuda selle olulise eesmärgi suunas - säilitada loodusressursse nii kaua kui võimalik. Sellest on omakorda kujunenud sotsiaalne probleem, mis mõjutab kõike, alates indiviidide elustiili kuni transpordini.

Austraalia on saar riigi ja mandri lõunapoolkeral, et SW Pacific, liikmesriigi seas.

Jätkusuutlikkuse uuringud Austraalias - Võtke MSc Austraalias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Austraalia

UCL School Of Energy And Resources, Australia

Magistrikraad energiat ja ressursse Management UCL Austraalia on kaheaastase programmi eesmärk on anda üliõpilastele range ja põhjalik ... [+]

Hariduselt Energia ja Resources Management

&nbsp

Magistrikraad energia ja ressursside juhtimine (CRICOS kood: 076038B) kell UCL Austraalia on kaheaastase programmi eesmärk on anda üliõpilastele range ja põhjalikud teadmised kaasaegse teooria ja praktika jätkusuutlikku majandamist energiat ja loodusressursse. Hariduselt on ühendatud energiat ja ressursse tööstuse, juhtivate akadeemiliste ja top tööstuse spetsialistid aitavad kaasa õpetas kursustel. Täistööajaga õpilased, 1. aasta on kaheksa kursused ja on mõeldud süvendada / avardada arusaamist valdkonnas. Aastal 2 magistranti võib valida üks kahest variandist: kas teadus oja ettevõtja uurimisprojekti tööstuses või kursuste oja koosneb kombinatsioon õpetas kursustel ja lühike teadusprojekte. Osalise tööajaga uuring MSc on saadaval ainult üliõpilased, kes ei õpi Austraalia kohta õpilase viisa ja saab valmis jooksul kolm kuni viis aastat. Iga kursus on teinud intensiivselt üle viie järjestikuse päeva jooksul, millele järgneb kolmetunnine kirjalik eksam kolm nädalat hiljem. Ülesanded ja projektid iga kursuse viia aruanne, mis tuleb esitada hiljemalt kolme nädala viimasel päeval õppemaksu. ... [-]

Austraalia Adelaide
Jaanuar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles