Filter
Teadusmagistrikraadid
Kreeka Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkuse uuringud Kreekas - Jätkusuutlikkuse uuringud programmid Kreekas Jätkusuutlikkuse uuringud

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Jätkusuutlikkuse erialal kraadi omandamine on vägagi rahuldust pakkuv ettevõtmine, kuigi selle teemaga on seotud mitmed keerukad probleemid ning debattid. Arusaam jätkusuutlikkuse olulisusest kogu maakera ja ühiskonna tervise nimel on teadlaste ja juhtide seas suhteliselt uus arutlusteema.

Kreeka, ametlikult Kreeka Vabariigi, või Hellas nagu nimetatakse muinasajast, on riik Kagu-Euroopas. Vastavalt 2011 aasta rahvaloenduse Kreeka 's elanikkonnast on umbes 11 miljonit eurot.

Jätkusuutlikkuse uuringud Kreekas - Võtke MSc Kreekas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Kreeka

International Hellenic University (IHU)

Doktoritöö Väitekiri on individuaalne projekt originaal teaduslikku tööd. Objekt valitud teemade loetelu soovitas õppejõud, kes tegutseb juhendaja. Teise õpilased võivad ... [+]

Doktoritöö

Väitekiri on individuaalne projekt originaal teaduslikku tööd. Objekt valitud teemade loetelu soovitas õppejõud, kes tegutseb juhendaja. Teise õpilased võivad valida teaduspõhine väitekirja 12 kuu jooksul. Sel juhul väheneb õppemaks võib anda.

Ajakava - kestus Programmi

Juhul standard väitekirja, mille kestus on 1,5 aastat täistööajaga või 2,5 aastat osalise tööajaga.

[-]
Kreeka Thessaloniki
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International Hellenic University (IHU)

See programm pakub üliõpilastele keeruline, valdkondadevahelist moodulid, mis on spetsiaalselt ette Muodokas hariduse kohta palju küsimusi säästev areng. ... [+]

ÜLIKOOLI

International Kreeka Ülikool on Kreeka esimene State University, kus toimub õpetamine ainult inglise keeles. See juba meelitab tugev rahvusvahelise akadeemilise teaduskonna ja silmapaistvatele tudengitele Kagu ning teiste Euroopa ja Musta mere riikides. Nagu State University, kõik kraadid on akrediteeritud valitsuse ja kajastatakse Euroopa Liidu ja rahvusvahelisel tasandil.

kursus

Ihu MSc keskkonnajuhtimissüsteemi ja jätkusuutlikkus keskendub mõista hetkeseisu ja tulevikusuundumusi nii säästva arengu ja ettevõtete vastutust. Programm annab vajaliku teoreetilise tausta mõistmine säästva arengu kontseptsiooni seoses äriühingute tegevuse ja organisatsioone ning rakendusuuringute tööriistu ja tehnikaid integreerida säästva tavade nende haldamisest. Programm pakub kahte voolu spetsialiseerumine: - Environmental Management - säästva turismi juhtimine ... [-]

Kreeka Thessaloniki
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles