Filter
Teadusmagistrikraadid
Okeaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkuse uuringud Okeaanias - Jätkusuutlikkuse uuringud programmid Jätkusuutlikkuse uuringud Okeaanias

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Praktiline järkusuutlikkuse erialal võib olla erinevaid väljendusvorme, mis mõjutavad nii üksikisikut kui ka suuremat kogukonda. On olemas ökokülad ning säästva režiimiga linnu, mis on loodud eesmärgiga olulisi ressursse säästa. On olemas erinevaid tehnikaid nagu näiteks jätkusuutlik arhitektuur, mis aitab seda ideaali saavutada.

Kas sa tahad õppida Okeaania? Kaks kõige nõudluse uuring sihtkohtadesse Okeaania: Austraalia ja Uus-Meremaa, mõlemad koos pakuvad haruldane ja väga iseloomulik uuring seiklus.

Jätkusuutlikkuse uuringud Okeaanias - Võtke Jätkusuutlikkuse uuringud Okeaanias. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Okeaania

UCL School Of Energy And Resources, Australia

Magistrikraad energiat ja ressursse Management UCL Austraalia on kaheaastase programmi eesmärk on anda üliõpilastele range ja põhjalik ... [+]

Hariduselt Energia ja Resources Management

&nbsp

Magistrikraad energia ja ressursside juhtimine (CRICOS kood: 076038B) kell UCL Austraalia on kaheaastase programmi eesmärk on anda üliõpilastele range ja põhjalikud teadmised kaasaegse teooria ja praktika jätkusuutlikku majandamist energiat ja loodusressursse. Hariduselt on ühendatud energiat ja ressursse tööstuse, juhtivate akadeemiliste ja top tööstuse spetsialistid aitavad kaasa õpetas kursustel. Täistööajaga õpilased, 1. aasta on kaheksa kursused ja on mõeldud süvendada / avardada arusaamist valdkonnas. Aastal 2 magistranti võib valida üks kahest variandist: kas teadus oja ettevõtja uurimisprojekti tööstuses või kursuste oja koosneb kombinatsioon õpetas kursustel ja lühike teadusprojekte. Osalise tööajaga uuring MSc on saadaval ainult üliõpilased, kes ei õpi Austraalia kohta õpilase viisa ja saab valmis jooksul kolm kuni viis aastat. Iga kursus on teinud intensiivselt üle viie järjestikuse päeva jooksul, millele järgneb kolmetunnine kirjalik eksam kolm nädalat hiljem. Ülesanded ja projektid iga kursuse viia aruanne, mis tuleb esitada hiljemalt kolme nädala viimasel päeval õppemaksu. ... [-]

Austraalia Adelaide
Jaanuar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles