Filter
Teadusmagistrikraadid
Prantsusmaa Rennes-en-Grenouilles Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkuse uuringud Rennes-en-Grenouilles - Jätkusuutlikkuse uuringud programmide Rennes-en-Grenouilles Jätkusuutlikkuse uuringud, Rennes-en-Grenouilles

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Inimesed, kes on huvitatud edasijõudnud kraadi omandamisest jätkusuutlikkuse erialal, õpivcad erinevate teemade kohta, nende hulgas kliimamuutuse teadus ning poliitika, arendus, vaesus ning suurte korporatsioonide sotsiaalne vastutus. Enamik programme kestavad vähemalt kaks aastat.

Prantsusmaa, ametlikult Prantsuse Vabariik, on ühtne semi-presidendivalimiste vabariik asub peamiselt Lääne-Euroopas, mitu ülemeremaade ja-territooriumite.

Asub idas, Brittany City loode Prantsusmaa Rennes, mis on pealinna piirkonnas Brittany. Ta on umbes alates Rooma ajastul. Rennes on koduks üle 200.000 inimest.Linnas on kaks peamist ülikoolid nimelt Université de Rennes 1 ja Université Rennes 2

Jätkusuutlikkuse uuringud Rennes-en-Grenouilles - Võtke MSc Rennes-en-Grenouilless. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Rennes-en-Grenouilles

Kraadid
Asukoht
Prantsusmaa
Rennes-en-Grenouilles
Õppe tüüp
Tempo
Rennes School of Business

... [+]

. [-]
Prantsusmaa Rennes-en-Grenouilles
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles