Filter
Teadusmagistrikraadid
Tšehhi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkuse uuringud Tšehhis - Jätkusuutlikkuse uuringud programmid Tšehhis Jätkusuutlikkuse uuringud

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Inimesed, kes on huvitatud edasijõudnud kraadi omandamisest jätkusuutlikkuse erialal, õpivcad erinevate teemade kohta, nende hulgas kliimamuutuse teadus ning poliitika, arendus, vaesus ning suurte korporatsioonide sotsiaalne vastutus. Enamik programme kestavad vähemalt kaks aastat.

Tšehhi on Euroopa südames on naaber Slovakkia, Austria, Saksamaa ja Poola. Tšehhi ülikoolid pakuvad kauaaegne maine ja huvitavaid erialasid.

Jätkusuutlikkuse uuringud Tšehhis - Võtke MSc Tšehhis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Tšehhi

Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

MSc programm pakub teoreetilisi ja rakenduslikke teadmisi loodusvarade (pinnase, vee ja õhu) säästva kasutamise ja majandamise ning põllumajanduse ja metsanduse positiivs ... [+]

MSc programm pakub teoreetilisi ja rakenduslikke teadmisi loodusvarade (pinnase, vee ja õhu) säästva kasutamise ja majandamise ning põllumajanduse ja metsanduse positiivse ja negatiivse mõju kohta nendele ressurssidele. Kuna programm on täielikult õpetatud inglise lõpetajate saab töötada rahvusvaheliste ettevõtete ja valitsusasutuste keskendunud keskkonnakaitse.

[-]
Tšehhi Praha
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

MSc kursus on mõeldud, et anda üliõpilastele üksikasjalikku arusaamist põllumajanduse jätkusuutlikkust ja toiduainete tootmises. Õpilased saavad kindlaks peamised omaduse ... [+]

MSc kursus on mõeldud, et anda üliõpilastele üksikasjalikku arusaamist põllumajanduse jätkusuutlikkust ja toiduainete tootmises. Õpilased saavad kindlaks peamised omadused ning protsessid põllumajandus- süsteemid ja kriitiliselt hinnata tootmise, keskkonna ja sotsiaalsed aspektid. Sügavad teadmised loodusteaduste, sealhulgas biokeemia, taimede ja loomade füsioloogia ja teised lubab nende edasise teadusliku kasvu ja / või mõistmist ja määrata valdkonnad taotluse täiustatud tehnoloogia põllumajanduses ja toiduainete tootmises. Lai pakkumine vabaained võimaldab õpilastel sügav spetsialiseerumine huvitavas valdkonnas. Lõpetajad on hästi juhtiv karjääri erinevates kasumit ja mittetulundusühingute institutsioonide ja valitsusasutustest, rahvusvaheline toiduainetetööstuse ettevõtted ja ettevõtted, samuti teadusasutuste.... [-]

Tšehhi Praha
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles