Filter
Teadusmagistrikraadid
Taani Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkuse uuringud Taanis - Jätkusuutlikkuse uuringud programmid Taanis Jätkusuutlikkuse uuringud

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Jätkusuutlikkust on defineeritud kui protsessi, mis iseloomustab teatud sotsiaal-ökoloogilist ideaali. Teisisõnu on jätkusuutlikkus tihtipeale seotud keskkonnaalaste eesmärkidega tagamaks seda, et ressursse kasutataks minimaalsete kulutustega ning efektiivselt, et minimeerida jäätmeid ning kahju loodusele.

Vaatamata oma väike elanikkond, Taani looja üks maailma 's kõige uuenduslikumaid riikides tänu suurt rõhku teadus-ja kvaliteetne haridus. Sul on ka õppimine turvaline, sõbralik ja innovatsioonil põhineva keskkonna.

Jätkusuutlikkuse uuringud Taanis - Võtke MSc Taanis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Taani

University of Southern Denmark

Nagu M. Sc. Keskkonnakaitse ja Resource Management oma töövõimalusi on palju: näiteks töötab nõustajana ettevõtete juhte ... ... [+]

Nendele küsimustele vastamiseks on vaja põhjalikku arusaamist palju lähenemisviise poole keskkonnaprobleeme. M.Sc.

karjäärivõimalused

Kas soovite mängida rolli ja teha vahet analüüsides, haldamise ja lahendamise keskkonna ja loodusvarade probleemid ja küsimused 21. sajandi? Mis Master of Science in Environmental ja Resource Management saavutad sa pädevuste komplekt, mis võimaldab teil töötada suur hulk erinevaid ülesandeid keskkonnajuhtimise - nii avalikus kui ka erasektoris, samuti valitsusväliste organisatsioonide ja sidusrühmade organisatsioonid:

Sinu töövõimalusi on palju: näiteks töötab nõustajana ettevõtete juhte, kes peab kaaluma keskko... [-]
Taani Esbjerg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles