Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jaemüügi korraldus programmid Otsi top Jaemüügi korraldus programme siin! - Jaemüügi korraldus

Kui õpilased lõpetavad bakalaureusekraadi, soovivad nad sageli jätkata oma haridust. Magistrikraad on kõrgtasemel, mis võib valmistada õpilasi tööturul konkureerima ja on harilikult järgmine samm, kui õpilased soovivad oma haridust edasi arendada.

Mis on jaemüügikorralduse magistrikraad? Jaekaubanduse juhtimise programmis osalevad õpilased valmistuvad ise jaemüügiks töötama. Õppetöö käigus õpivad õpilased mitmesuguseid üldiseid juhtimisoskusi, samuti konkreetseid jaemüügi oskusi. Lõppkokkuvõttes lõpetavad üliõpilased laialdase arusaamise sellest, mida jaemüük hõlmab, ja teavad, mida tänapäevane jaemüügi juhtkond tööstusharu silmitsi seisab. Selles astmes järgides võtavad üliõpilased ette tarneahela juhtimise, ostmise, soovitud brändi loomise ja palju muud.

Jaemüügi juhtimise magistri kraadi omandamisel on palju eeliseid. Näiteks pärast jaekaubanduse juhtimise magistriprogrammi lõpetamist on üliõpilastel tõenäoliselt suur nõudlus hästitoimivate juhtimispositsioonide järele jaekaubanduses. Samuti tõenäoliselt paistavad nad välja ka teiste taotlejate seas, kes võistlevad samade töökohtade jaoks, keda nad on huvitatud.

Kaks jaemüügi juhtimise programmi ei ole ühesugused. Sel põhjusel erineb jaemüügi juhtimise magistrikraadi omandamise maksumus institutsiooni ja seda, mida see asutus maksab õppemaksu eest.

Need, kes lõpetasid oma magistrikraadi jaemüügi juhtimises, võivad töötada jaekaubanduses erinevates ametikohtades. Näiteks võib pärast selle kraadi omandamist töötada ajakirjanikuna, ettevõtte juhina, otseturundajana, tootmisjuhi, visuaalse kaupmehe turustajana, müügijuhi või visuaalse kaupmehena. Nad võivad töötada ka kaubamajades, spetsialiseeritud kauplustes, toidupoodides, finantsettevõtetes, kindlustusseltsides ja paljudes teistes erinevates jaekaubanduses.

Õpilased, kes tegelevad magistrikraadiga jaekaubandushalduses, valmis end edukaks karjääriks. Kui soovite rohkem teada saada erinevate programmide kohta, mis seal on olemas, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Jaemüügi korraldus

Aarhus University

Hariduselt kaubanduse ja jaekaubanduse juhtimine põhineb kasvavatel väljakutsetel, millega seisavad silmitsi tarbekaupade tööstus. See on välja töötatud tihedas koostöös ... [+]

Teave programmi kohtaKeel: inglise keelÕppekoht: AarhusAlgus: august / september (talvel ei ole suvi)Sissejuhatus

Hariduselt kaubanduse ja jaekaubanduse juhtimine põhineb kasvavatel väljakutsetel, millega seisavad silmitsi tarbekaupade tööstus. See on välja töötatud tihedas koostöös tuntud tööstuses tegutsejatega.

Õppekava valmistab üliõpilast ette karjääriks tarbekaupade tööstuse peakontori funktsioonides ja see annab mõista tööstuse konkreetsetest väljakutsetest, mis sillutab teed kiiremale karjääriredelil tõusmisele.

Õpilased omandavad kvalifikatsiooni sellistes valdkondades nagu jaemüügistrateegia ja innovatsioon, tarbijakäitumine, äriläbirääkimised, hinnakujundus, jõudluse juhtimine, samuti tootevaliku, kategooria ja kaubamärgi juhtimine.... [-]

Taani Århus
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriprogramm Service Management on ainulaadne võimalus neile, kes otsivad juhtimise programmi kõrgel tasemel, millel on tugev seos teadusuuringutega. ... [+]

Magistriprogramm Service Management on ainulaadne võimalus neile, kes otsivad juhtimise programmi kõrgel tasemel, millel on tugev seos teadusuuringutega. Programm ühendab teenindussektorite põhjalikud ainevaldkonna teadmised arusaamisega teenindustegevuse konkreetsetest organisatsioonilistest ja juhtimisvajadustest. Teenuste juhtimise magistriõppesse kandideerimisel valite ühe viiest erinevast spetsialiseerumisest: kultuuri ja loovuse juhtimine, jaemüük, tarneahela juhtimine, jätkusuutlik teenuste juhtimine või turism. Meil on mitmesuguseid õpilasi kogu maailmast.Jaekaubandus

Jaemüügi kiire areng, sealhulgas globaalsed väljakutsed ja uued viisid müügi korraldamiseks, nõuab kvalifitseeritumat personali. Saate põhjaliku ülevaate jaemüügi eritingimustest ja tulevastest väljakutsetest. Te uurite, analüüsite ja omandate sügavamaid teadmisi jaemüügi kontekstis turunduse, tarneahela juhtimise ning jaekaubanduse ja koha arendamise strateegiliste küsimuste osas.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles