Filter
Teadusmagistrikraadid
Eesti Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisuuringud Eestis - Juhtimisuuringud programmid Eestis Juhtimisuuringud

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Juhtimise programmis osalevad tudengitel on võimalus saada baasteadmised juhtimise põhimõtete ja meetodite kohta, mis võib olla vägagi rahuldustpakkuv, kuna see valmistab neid ette karjääriks erinevates ärivaldkondades.

Eesti on muuhulgas tuntud oma metsade (nad moodustavad peaaegu poole territooriumil) ja on ainus riik Euroopas, kus peaaegu kogu 4G võrgu levialas. Eesti pakub tasemel ja rahvusvaheliselt tunnustatud hariduse ning paljude ülikoolide riigis pakuvad kraadi programmid inglise keeles.

Juhtimisuuringud Eestis - Võtke MSc Eestis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Juhtimisuuringud, Eesti

Tallinn University of Technology

Programm keskendub järgmistele teemadele: tootmistehnika - planeerimine ... [+]

See programm on välja töötatud koostöös BALTECH-i ülikooli konsortsiumiga teaduses ja tehnoloogias ning käib samaaegselt neljas ülikoolis Rootsis, Lätis, Leedus ja Eestis.

Programm keskendub järgmistele teemadele: tootmistehnika - planeerimine

Eriala

Praeguse olukorra peamised sõnad maailmas on tootmise globaliseerumine, rahvusvaheline ja kohalik koostöö ning dünaamiline turg. Nendel põhjustel kaasatakse õppekavasse kontseptsioonid inimeste, teadmiste, seadmete ja materjalide integreeritud süsteemide kujundamisse, arendamisse ja juhtimisse.

2-aastane (120 ECTS) õppekava sisaldab järgmisi mooduleid:

Ärijuhtimine (18 ECTS)Tehnoloogial põhinev ettevõtlus (18 ECTS)Tööstuse insener (24 ECTS)Operatsioonide juhtimine (24 ECTS)Vaba valik kursused (6 ECTS)Lõputöö (30 ECTS)... [-]
Eesti Tallinn
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tallinn University of Technology

E-valitsemise tehnoloogia ja teenuste magistriõppe programm annab õpilastele laiaulatuslikke teadmisi kaasaegse riigi loomise kohta - üleminek e-valitsemisse, selle juhti ... [+]

Eesti e-valitsus ja riigi teised uuenduslikud e-lahendused on kujunenud üheks viimase kümnendi edu Euroopast. TalTech on võtnud e-valitsemise hariduse tulevikku. Ülikoolide erinevate teaduskondade koostalitlusvõime, mis keskendub peamiselt IT-lahendustele valitsuse tasandil, annab olulise tausta ka valitsuse muudes aspektides (seadus, avalik haldus ja majandus). Programm on eriti tähtis, kuna see on ainulaadne nii Eestis kui ka Euroopas ning nõudlus spetsialisti järele, kellel on laialdased teadmised e-valitsemise kohta, kasvab tohutult.

Eriala

Programm annab õpilastele laiaulatuslikke teadmisi kaasaegse riigi väljaarendamise, selle ülemineku e-valitsemise ja paberivaba juhtimise kohta. Uuringud sisaldavad laialdast ülevaadet e-valitsuse haldus- ja õiguslikest aspektidest.... [-]

Eesti Tallinn
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles