Filter
Teadusmagistrikraadid
Horvaatia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisuuringud Horvaatias - Juhtimisuuringud programmid Horvaatias Juhtimisuuringud

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Tudengid, kes soovivad kunagi töötada juhtival ametikohal, on kindlasti huvitatud juhtimise kraadiõppest. Need programmid annavad tudengitele erinevates korporatsioonides juhtival kohal töötamiseks vajalikud kogemused, keskendudes sellistele teemadele nagu turundus, ärindus ning rahandus.

Horvaatia on riik, kus 40% oma kodanike vahemikus 18 ja 35 aastat on saavutanud kõrgema õppe haridus. Paranenud on üliõpilase elu nendes ülikoolides vaibunud elatustase nendes ülikoolides eelkõige nii kohalike kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

Juhtimisuuringud Horvaatias - Võtke MSc Horvaatias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Juhtimisuuringud, Horvaatia

American College of Management and Technology

Teenuse juhtimise ja innovatsiooni programmi eesmärk on anda üliõpilastele võimalus muuta oma pakkuvad organisatsioonid. ... [+]

Magistrikraad Service Leadership ja innovatsiooni

&nbsp

Teenuse juhtimise ja innovatsiooni programmi eesmärk on anda üliõpilastele võimalus muuta oma pakkuvad organisatsioonid. Kättetoimetamine ei ole enam alagrupis tootmine, vaid see on oluline roll teenustele orienteeritud ühiskonnas 21. sajandil. Innovatsioon ei ole enam valik, vaid nõue, jätkusuutlik ja edukas äri.

&nbsp

Programmi ülevaade

&nbsp

RIT 's MS kraadi teenistuse juhtimine ja innovatsioon on tipptasemel programmi eesmärk on anda lõpetajale võime muuta oma organisatsiooni teenust. Service täna on täiesti uus mõtlemine, mis uurib ja toodab muutus kogu kogu organisatsiooni keskkonda ja majandust. Globaalne teenus keskkond paneb tohutu vastutuse juhtimine: juhid kõikidel tasanditel organisatsioon peab olema võimeline: (1) luues ja innovaatilise uue teenuse ideed, tavade ja poliitika (2) ehitus-ja kasutades keerukamaid inimkapitali vara targalt, (3) projekteerimine, vastavusseviimisel ja rakendamisel uus strateegiline fookus, (4) hoone kogemusi mis toodavad väärtuse tarbija jaoks, ja (5) toodavad täitmise tulemuste ületamatu kaudu üldise teeninduskvaliteedi juhtimine. ... [-]

Horvaatia Zagreb
Oktoober 2020
Osakoormus
21 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
RIT Croatia

RIT Croatia pakub Teile võimaluse teenida magistrikraadi teenusjuhtimises ja innovatsioonis tuntud USA ülikoolist, Rochesteri Tehnoloogiainstituudist. Tema mainet maailma ... [+]

RIT Croatia pakub Teile võimaluse teenida magistrikraadi teenusjuhtimises ja innovatsioonis tuntud USA ülikoolist,

Teenuste juhtimine

Programmi ülevaade

Õppekava ja õppekava on kooskõlas hariduse standarditega RIT-s. Klassid on inglise keeles ja kombineerivad nii online- kui ka klassiruumiseansse. Programm on mõeldud laiale hulgale spetsialistidele, kes soovivad omandada juhtivaid teadmisi ja oskusi.

Õpingute ajal omandavad õpilased põhjalikud teadmised juhtimise erinevatest aspektidest, nagu organisatsioonilised struktuurid, organisatsiooni juhtimine, andmehaldus, projektijuhtimine ja innovatsioon. Lisateavet programmi kohta saate SIIN .

Programmi viib läbi RIT oma Zagrebi ülikoolilinnak. Professoritel on rikas rahvusvaheline õpikogemus ja nad on pärit RITi peamisest ülikoolist Rochesteris, New Yorgis, USAs. Vajalik on inglise keele oskus. Õpingute lõpetamisel saavad õpilased rahvusvaheliselt tunnustatud Ameerika kraadi, mille annab RIT.... [-]

Horvaatia Zagreb
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
21 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles